İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, akrabanızın veya arkadaşınızın aşk deneyimlerini takip etmeniz veya bir parçası olmanız gerekir. Bu kişinin düşüncelerini ve duygularını biriyle paylaşması gerekebilir ve bunun için doğru kişi olabilirsiniz.

Hafta boyunca yanlış satın alma seçimi yapabilir, evinizde ev problemleri veya maddi nitelikteki diğer zorluklar olabilir.

Bu hafta boyunca yeni tanıdıklara veya yabancılarla temasa dikkat edin. Her şeyden önce, kötüye kullanılabilecek kişisel bilgileri paylaşmaktan kaçının. Aynı zamanda, kendinizi izole etmekten kaçının, çünkü bu da sizin yararınıza olmayacaktır.

Ailenin çatışması, tartışmalı konuya iyi bir çözüm bulmakla sona erecek. Bazı durumlarda, çözüm herhangi bir dış müdahale olmadan sadece kendi başına gelebilir.

Bu hafta bir düğün yapmak isteyenler için zor ve stresli olacak. Gerginlikler hala gelişimi öngörülemeyen çatışma durumlarına yol açabilir.

Sırları veya perde arkasındaki eylemleri ortaya çıkarmak sadece aileyi veya arkadaşlıkları test etmekle kalmaz, aynı zamanda bölünmelere neden olabilir veya ilişkinizi ciddi şekilde kötüleştirebilir.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca dikkatiniz bir mali belge hazırlamakla meşgul olacaktır. Para veya ek gelir ile ilgili teklif almak mümkündür. Başka bir şehir veya ülkeden bir kişi veya kurumdan para almak mümkündür.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

İkizler erkekleri hayatlarında özel bir kadının varlığının tadını çıkaracaklar. Sizin için önemli bir dönemde arkadaşınız, akrabanız veya eşiniz, sizin desteğiniz, yardımcınız ve danışmanınız olacak biri olabilir.

İkizler kadınları büyük olasılıkla bir erkek olan alışveriş veya bir aile üyesine hediye vereceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status