İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizde büyük bir değişiklik bekleyin; her biriniz bunu farklı bir şekilde yorumlayabilir veya kabul edebilirsiniz. Önemli mesaj, her olay için bir neden olduğu ve bunu kabul etmeniz gerektiğidir. Tabii ki, değişiklik olumlu ise, bazı mücadelelere ihtiyaç olmayacak; eğer negatifse ya da başlangıçta böyle kabul ederseniz daha zor olacaktır. Bu yedi gün boyunca eski ve yeni arkadaşlarınızla birçok bağlantınız olacak ve dünya görüşünüzü ve bir bütün olarak yaşam bilginizi zenginleştirecek insanlarla yeni tanışmalar yaratacaksınız. Özellikle sizin için önemli ve ilginç olan, Ateş veya Dünya burçları altında doğan insanlarla tanışmanız olacak.

İkizler burcu bu hafta boyunca, birçoğunuz aile bütçesinde karşılanacak paradan veya gelecekteki kazancı ya da daha yüksek gelirleri meşrulaştıran bir belgeden yararlanacaksınız. Hafta boyunca, sadakatsizlik, sahtekarlık veya manipülasyon tezahürleri, o kişi, kurum veya firma ile ilişkinizi sona erdirmek için çok hızlı ve kesin kararlar almanızı isteyecek ve bazı durumlarda da bir davaya katılabilirsiniz.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, güçlü bir amaç ve inisiyatif duygusu olan bir şeyde başarılı olmak için kendinizi yönlendirmiş hissedeceksiniz. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ve mücadele ruhu ile kısa sürede çok fazla iş yapabilirsiniz. Arzularını gerçekleştirmede ve başkalarının desteğini kazanmada istediğin kadar doğrudan ve dürüst olabilirsin. Sosyalleşmek ve aşk hayatınız ekstra karizmadan ve entelektüel çekiciliğinden faydalanacaktır.

Cumadan pazara, enerji, inisiyatif ve cesaret gerektiren bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Bir şeye nasıl ve ne zaman başlayacağınız konusunda içgüdünüz olduğu gibi fiziksel güç de artar. Büyük başarı elde etmek için kendine güveniyorsun. Kariyerden ilişkilere kadar hayatın herhangi bir alanında olabilir, ancak özellikle fiziksel nitelikteki herhangi bir şey olabilir. Özgüven ve cesaret, aşk hayatınızda veya işte olsun, size iyilik eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status