İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, Eğer İkizler burcunda doğduysanız, ilişkinizin temeli ne olursa olsun, gençlerle veya çocuklarla ilgili etkinliklerde bulunacağınız bir hafta önünüzde varsınız. Bu yedi gün boyunca, onlarla ilgili çabalar için, çeşitli vesilelerle veya diğer taahhütlerde toplantılar düzenlemek için uygun bir zamanınız olacak.

Hafta içi, hamilelik veya bir çocuğun doğumu ile ilgili haberler veya olaylar ile birçoğunuzu memnun edecek veya şaşırtacak. Bu hafta boyunca mümkün olduğunca dürüst olmaya çalışın, yalanlardan ve manipülasyondan kaçının. Sizin tarafınızdan bu tür eylemler çevrenizdeki insanlardan olumsuz tepkilere neden olacaktır.

Hafta boyunca gerçek hayatınızla veya sosyal ağlarda çevrimiçi iletişim yoluyla günlük hayatınızda yeni insanlarla tanışacaksınız. Onlara dikkat edin; sahte kimliğe veya dürüst olmayan niyetlere sahip insanlarla karşılaşabilirsiniz.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca birkaç hoş olmayan durumu çözeceksiniz. Her birinin bir çözümü olacağı için panik veya korkudan kaçının. Her şey sizin için bir zaman ve sabır meselesi olacak. Bu yedi gün boyunca, aceleci eylemler sizin için çeşitli komplikasyonlar yaratabilir.

Hafta sonu seyahat ve farklı yerlerden insanlarla temas için uygun olacak. Bu, oturduğunuz yere taşınmak için hayırlı bir hafta olacaktır. Çoğu durumda, ailevi nedenlerle olacaktır.

Ayrıca bakınız: İkizler Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Hafta boyunca, birçoğu nişan, düğün, yıldönümü, doğum günü ve daha fazlası ile ilgili bir aile etkinliği yaşayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status