İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta evinize ve ailenize ilişkin acil ve önemli görevleriniz olabilir. Geçmiş haftalarda verdiğiniz bazı sözleri tutmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu sizin haftayı daha yoğun geçirmenize ve pek çok işe birden yetişmenize neden olabilir. Hemen her gün, görev listeniz ertelemek zorunda olmadığınız çeşitli taahhütlerle dolu olacak. Çok fazla sorumluluğun altından kalkmanız gerekebilir. Çünkü bir noktada sorumluluklarınız çığ gibi büyüyebilir ve bu durum sizi bazı anlarda korkutabilir. Gerilim daha büyük olacak, stresli bir hafta olabilir ama tüm bunlarla başa çıkacak gücünüz olacak.

İkizler burcu bu hafta, bazı planlarınızdan veya beklentilerinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Geleceğiniz için olumsuz duygular beslemeyin. Vazgeçmeniz gereken hayalleriniz olabilir. Ancak, bu şeyler diğer insanların yaşamları için önemli olabilir ve bu tür olayları durdurmamalısınız. Eğer bazı hayallerinizden vazgeçmeniz gerekiyorsa, altında ciddi sebepler olabilir, kazanamazsınız veya mutlu olmazsınız.

Hafta boyunca kişisel ve sevgi hayatınızda hoşgörüsüz deneyimler olabilir. Zira dedikodular, sizi sinirlendiren ve her türlü kapris aşk hayatında sorunlar çıkarabilir. Sevgilinizin bazı davranışlarına anlam veremeyebilirsiniz. Bekar olanlar ise bu hafta işlerinin yoğunluğundan özel hayatlarına zaman ayıramayabilirler.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta sizi mutsuz eden olaylar olabilir ve bunu kimseden gizlemenize gerek olmayacak. Çoğunlukla hoş olmayan haberler ile ilgili alacağınız haberler yüzünden canınız sıkılabilir ve tepkinizi belli edebilirsiniz. Ancak bu şeylerin hayatınızın bir parçası olduğunu varsayalım. Bazı olumsuzlukların önüne geçemeyeceksiniz.

Bu hafta iyi olan şey, sosyal yaşantınızda arkadaşlarınızın size psikolojik anlamda destek vermesidir. Onların da desteği ile bazı zorlukları hafta içerisinde kolayca atlatabilir ve sakinleşebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan akıl almaya ihtiyacınız olabilir.

Kendi çocuklarınız veya ailenizden veya arkadaşlarınızdan gelen genç insanlarla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Daha fazla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Hatta toplantı ve benzeri hareketlere neden olacak olayların merkezinde yer alacaklar.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Haziran 2018

Hafta sonu iyi bir gelir sahibi olabilir ve bütçenizi dengeleyebilirsiniz. Yeni profesyonel taahhütler ve diğer faydalı finansal olaylar olabilir. Belki birinden maddi destek alabilirsiniz ve masraflarınız azalabilir. Belki birine verdiğiniz borç da zamanında gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status