İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkek ile ilgili önemli bir görev ya da işte yer alacaksınız. Muhtemelen bazı bilgileri kaçırdığınızı, bir yanlış anlaşılmanın veya bir belgenin (gönderinin) kaybolduğunu göreceksiniz. Bu sebeple mağdur olabilirsiniz. Bu hafta, bir gezi planlamanız olabilir. Ya da bunun için farklı seçenekler düşünmeniz gerekecektir (muhtemelen yılın sonuna kadar). Aileniz ile gelecek günlere yönelik bir seyahat planınız olabilir. Hafta içi, ister aile için olsun, ister eğlence olsun, seyahat için elverişli olacaktır. Farklı yerlerden gelen insanlardan alacağınız haber ve temaslar sizi olumlu duygular ya da beklentilerle dolduracaktır.

İkizler burcu bu hafta stres ve panik yapmaktan kaçının, beklentilerinize karşı bir şeyler yapıyor gibi gözükse bile. Asıl resim oldukça farklı ve kaygınızın gereksiz olduğunu görmek biraz zaman alacaktır. Endişeleriniz geç de olsa son bulacak. Bu hafta, hayatınızdaki şans ya da küçük harikaların mucizelerin verdiği şaşkınlık ile ilgili deneyimleriniz olacak. Bu günlerde herhangi bir etkinliği, davetiyeyi veya konuşmayı göz ardı etmeyin.

Bu hafta genelinde hayatınızda yeni bir sahne için temelleri atacağınız bir haftadır. Bu herhangi bir parlak olay olmadan sessizce gerçekleşebilir. Bu yüzden kişisel bakış açınızdan bir şeyleri yargılamaya çalışmayın. Çünkü kolaylıkla bir hata yapabilirsiniz. Bu hafta, mahkeme veya davalar, mahkeme çalışmaları, noter veya avukat işleri için iyi bir hafta olacaktır.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye, özellikle kadınlarla evinize, ailenize ve diğer yakın ilişkilere odaklanıyorsunuz. Hayatınızın bu alanları ek bir gerilim kaynağı olabilir, çünkü sevdikleriniz için sorumluluklarınız ne yapmak istediğinizi size engelleyebilir. En iyi seçeneğin duygusal olarak tepki vermemek. Bir şeyleri kişisel olarak algılamamaya çalış. Daha dengeli bir yaklaşım, bu sorunları kendileriyle başarılı bir şekilde başa çıkabilmeniz için size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aylık Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar, mükemmel sosyal beceriler nedeniyle sosyalleşmek ve iş yapmak için iyidir. Bu aynı zamanda kendinizi rahatlamak ve yeniden şarj etmek için de iyi bir zaman. Bu hafta ilişkilerinde daha az stres ve daha fazla uyum zamanıdır. Sevginizi ve ilginizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğe sahip olacaksınız. Böylece samimi ilişkileriniz daha yakın bağlardan yararlanabilir. Ekstra çekicilik ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status