İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı fikirlerinizin ve planlarınızı sıralamak isteyebilirsiniz. Hafta başında planlı ve programlı olmaya gayret edeceksiniz. Ancak odak noktanız şu anda çok da iyi olmayabilir, bu yüzden olabildiğince iyi bir şekilde işlerinizi yapmaya çalışın ve bu konuda strese girmekten kaçının. Görev ve sorumluluklar bu hafta sizi yorabilir ve bir an önce bitirip kendinize de zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bitkin ve halsiz olmanız da olasıdır. Bu yüzden de konsantre olmanız zor olabilir. İşlerde bir takım aksilikler yaşanabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde duygusal yönden biraz rahatlayabilir ve en iyi bildiğiniz şeylere bağlı kalmanız gerekebilir. Mevcut düzeni korumanız gerekir. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor ve kendinize zaman ayırmanın ve önümüzdeki haftalarda kapalı kapıların ardında daha fazla sevilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü aşk alanında bir dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatı ve ilişkilerinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğinizle vakit geçirmek iyi gelebilir ve duygusal destek verebilir. Merkür Pazar günü Güneş ile aynı hizaya geliyor. Haftayı kendi ihtiyaçlarınıza odaklanarak ve yaratıcı enerjinizi iyi kullanarak bitirebilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta bir kadın ile parasal konularda görüşebilir ya da maddi destek verebilirsiniz. Muhtemelen aileniz ya da çalışma ortamından bir kadın ile para alış verişiniz olabilir.

Bu hafta satın alma işlemlerine dikkat edin. Çok fazla masraftan kaçının. İndirimler, promosyonlar veya mevsimsel indirimler ile ilgili cazip teklifler yüzünden çok harcama yapabilirsiniz. Bütçenizi kontrol edin.

Hafta içi halka açık yerlerde temkinli olun ve kişisel eşyalarınızı ve paranızı hırsızlıktan veya dikkat dağınıklığından koruyun. Bu hafta, hayal kırıklığı yaşayacaksınız ya da geç gelen haberler veya artık güncel olmayan bir öneri ile üzüleceksiniz.

Bu yedi gün boyunca, akrabalarınızla veya yakın arkadaşlarınızla sizin için önemli bir fırsat için buluşacak veya bir araya geleceksiniz.Ailenizde günlük hayatınıza yeni duygular kazandıracak bazı ilginç olaylar yaşayacaksınız.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta yeni tanışacağınız biri size fırsatlar sağlayabilir. Artık sosyal çevrenizi genişletebilir, yeni insanları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla iletişim kurmaya da odaklanmanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status