İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinden birinin yardımına koşmanız gerekebilir. Hatta bu hafta bir erkek ya da genç biri ile ilgili gerginlik ya da beklenmedik bir sorun olacak. Genç insanlarla ilişkiniz dinamik olacak ve aşırı derecede değişecektir. Özellikle kadınlarla veya kadın müşterilere odaklanarak çalışmak için iyi bir zamanınız olacaktır. Yeni bir iş arayan ya da yeni ürünlerini, fikirlerini, faaliyetlerini ve daha fazlasını sunan genç kadınlar için hafta şanslı olacaktır. Bu hafta, maddi, kıyafet veya ev eşyası satın alırken daha dikkatli olun. Bazı talihsizlikler olabilir. Gelen ürün sizi mutlu etmeyebilir. Belirsiz kalite ve belirsiz garanti promosyon ürünleri satın almaktan kaçının. Sattığınız ürünün gerçek değerinden daha az para alma riski olan satışlar için hafta elverişsiz olacaktır.

İkizler burcu bu hafta genel olarak, temel planlarınızın ve hedeflerinizin olumlu gelişimi ile sizi memnun edecektir. Mahkeme ya da davalar için iyi bir zaman olacak. Sizin için önemli bilgiler veya yeni kazanç önerileri alacaksınız. 35 yaşın altındaki erkeklerin bu hafta daha fazla problem çözecek. Pek çok sorunu geçmişte bırakabilir, bu hafta çözüm odaklı olabilirsiniz.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye başarı, iyi bir servet ve artan mutluluk için fırsatlar getiriyor. Her şey çok fazla çaba sarf etmeden gerçekleşecek gibi görünüyor, sizi şanslı bir şekilde ya da bir şekilde yetenekli olduğunuza inanmaya götürecek. Ama eğer iyi bir servet için hırsa izin verirseniz, kayıp, utanç ve benlik saygısının azalmasıyla karşılaşabilirsiniz. İyi bir servetin için minnettar ol ve açgözlü, aşırı aç gözlü ya da aşırı iyimser olmaktan kaçının.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle de Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zorlu çalışma, egzersiz veya yaratıcı bir şey aracılığıyla herhangi bir sorunun üstesinden nasıl yapıcı bir şekilde gelebileceğinizi düşünün. Bu, huzursuz olmaktan, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçınmanız için önemlidir. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım içinde olmanız gerekebilir. Bir uzlaşma ya da taktik gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status