İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta genel olarak geliştirilecek ve tamamlanacak olan birçok temas, toplantı ve görüşmeler için ideal bir hafta olacak. iş hayatında pek çok insan ile görüşme yapabilir, yeni kararlar alabilir veya anlaşmalar yapabilirsiniz. Gündemde olan bazı konular da bu hafta çözüme erişebilir. Aynı nedenden dolayı sizi ziyaret etmek (belirli bir amaç için) birileri yola çıkabilir ya da siz birini ziyaret etmek için seyahat etmeniz mümkündür. Bir sürü iş ve konuşma sizi sinirlendirebilir ve hatta sizi stres altında bırakabilir. Bu nedenle dinlenmeniz için yeterli zaman ayırmaya özen gösterin ve her şeyden önce sağlıklı bir uyku geçirdiğinizden emin olun.

İkizler burcu bu hafta size engel olma girişimleriyle yüzleşebilir veya farklı bir şekilde konuşan ve düşünen ikiyüzlü insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi yıpratabilir ve mücadele etmeniz gerekebilir. Sizin için en mantıklı şey onları görmezden gelmek ve duygularınızı daha önemli zamanlar için korumaktır. Belgelerin görüşülmesi veya ele alınması sürecindeyseniz, herhangi bir hata veya eksiklikten kaçının.

Hafta genelinde iyi finansal getirileri, kazançları artırma, daha iyi ücretli bir iş bulma veya ek bir iyi ödeme alma şansı vardır. Aile görüşmeleriniz daha büyük olacak ve aile içine giren paranın miktarında düşüşten ziyade artacaktır. Bazılarınız için, hafta sonu akrabalarınızdan birileri ile ilgili bir kutlama olabilir.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden çarşambaya kadar, tavrınız ya da kendinden emin olmanız, üstleri ve güçlü insanları etkileyebilir ve siz isteklerinizde kazanacaksınız. Bu yönelim başkalarına karşı tehdit oluşturmasa da, gerekirse saldırıya geçebilirsiniz. İçgüdüleriniz ani ve aslında normalden daha güçlü hissetmelisiniz. Kişisel ilişkiler, özellikle samimi bir doğada olanlar, ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizmadan faydalanacak. Aşk hayatında sevdiğinizle bağınız güçlü olacak ve karşı cinse karşı normalden daha çekici gelebilirsiniz.

Cumadan pazara kadar heyecan verici haberler ve konuşmalar sizleri bekliyor olabilir. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde yollara sapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu, farklı geçmişlerden arkadaşlarınızı kendi başınıza yapmak için iyi bir zamandır. Farklı bir bakış açısıyla bazı şeyleri görmek, kalan problemleri çözmede veya kayıp nesneler bulmada yardımcı olabilir. Özellikle bilimler, bilgisayar ve matematik gibi teknik alanlarda çalışmalar ve sınavlar iyi geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status