İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı insanlara karşı temkinli olmanızda fayda var. Terazi, Kova veya İkizler burcunun altında doğan insanlara dikkat etmeniz gerekir. Sadece iyi davranışlarına güvenmeyin! Kötü yanlarının sonradan farkına varabilirsiniz. Artık problemlerinizi belgeler, sözleşmeler veya diğer formalitelerle çözebileceksiniz. Böylece dikkatinizi onlara yöneltiniz. Bu hafta başka bir yerleşim yerinde yaşayan akrabalarla ayrılabilir veya toplanabilirsiniz. Bu, amacına bakılmaksızın, bir gezi için iyi bir hafta olacaktır. Yapılan seyahatlerden memnun kalabilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta ciddi görüşmeler yüzünden stresli olabilir. Hafta boyunca, mülkünüz ya da kişisel eşyalarınızla ilgili önemli bir toplantı ya da konuşma yapacaksınız. Bir belge aracılığıyla almanız gereken paraya engel veya zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler erkekleri bu hafta kendi sıkıntılarıyla başa çıkacaklar.
İkizler kadınları daha fazla parayla ilgili taahhütlere sahip olacak. Gelir elde edeceğiniz daha fazla görevle karşı karşıya kalacaksınız veya kişisel bütçenizde ekstra para kazanmak için kendi fikirlerinizi gerçekleştireceksiniz.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günkü Dolunay, bir iç denge duygusu ve yaşamla bir uyum ve uyum hissi yaratır. Bu dolunay kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da, İkizler için bu, yakın zamandaki kişisel ya da ilişki problemlerini çözmek için iyi bir hafta demektir. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Yakın ilişkileriniz güçlü duygusal bağlanma ve karşılıklı saygı ile büyüyebilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ekim 2018

Çarşambadan Pazar gününe kadar güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve inisiyatifinizi zor görevlerle uğraşmak için kullanabilirsiniz. Artan karizma ve manyetik çekicilik bunu sosyalleşme ve aşk hayatınız için iyi bir zaman yapar. Eğer flört ediyorsanız, en tutkulu arzularınızın yerine getirilmesiyle ilgili çok sorun yaşamazsınız. Herhangi bir öfke ya da aşırı rekabet, yaratıcı enerjiye, coşkuya olumlu bir şekilde dönüştürülebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status