İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, oğlunuz, kocanız, erkek kardeşiniz, damadınız ve diğerleri olabilecek akrabanızın kötü düşünülmüş kararlarına veya eylemlerine ciddi şekilde karşı çıkacaksınız. Bu hafta kişisel hayatınızdaki çatışmalar daha duygusal olacak. Oluşumları tesadüfi olmayacaktır ve muhtemelen içlerinde bazı nüksler olacaktır. Muhtemelen bu hafta nihayet bazı nihai ve zor kararlar verme cesaretine sahip olacaksınız.

Bir bütün olarak aile ilişkiniz bu yedi gün boyunca daha büyük bir gerilimden geçecek. Eviniz, evliliğiniz veya aile ilişkinizle ilgili olaylar veya kararlar hakkında farklı görüşler ve görüşler ortaya çıkacaktır.

Bu hafta boyunca tedavi, terapi, diş hekimliği, kozmetik işlemler vb. İle ilgili masraflar ortaya çıkabilir.

Diğer akrabalarınız nedeniyle benzer masraflara maruz kalabilirsiniz. Elbette hafta tek başına krizler veya dramlarla dolu olmayacak. Kesinlikle keyifli anlar yaşayacak, hoş sürprizler, hak ettiğiniz başarılar ve daha fazlasını yaşayacaksınız.

Bu yedi gün boyunca farklı yerlerden alacağınız paraya şaşırabilirsiniz. Bu, arkadaş ve tanıdık çevrenizi genişletmek için hayırlı bir hafta olacak. Yıl sonuna kadar yeni bir arkadaşlık, ilginç duyguların ve deneyimlerin temeli olacak.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, şahsen tanımadığınız bir erkek veya bir kişi aracılığıyla alacağınız bir konuşma veya tekliften keyif alacaksınız.

İkizler erkekleri, gelecekleri konusunda kadınlardan daha iyimser olacaklar. Günlük hayatınızdaki kötü şeyleri çabucak unutmaya ve sizin için hoş olan aktivitelerle kendinizi üretmeye meyilli olacaksınız.

İkizler kadınları, karakterlerinin karmaşıklığını çok açık bir şekilde gösterecekler. Hatta bazı akrabalarınız veya sevdikleriniz duygularınız, kararlarınız veya eylemleriniz karşısında şaşırabilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status