İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla yapılan etkinlikler veya toplantılar sizi şaşırtacak. Hafta boyunca gelecek ay için planlarınızı belirleyen bir kadınla önemli bir görüşme yapacaksınız. Bu yedi gün boyunca mesleki veya ticari ilişkilerinizi veya angajmanlarınızı sürdüreceksiniz. Genel olarak, bu haftanın haftası sizin için olumlu ve başarılı olacaktır, özellikle de önemli kararlar alırken başkalarının yaşamınıza müdahale etmesine izin vermezseniz. Bağımsızlığınızı ve kendi kişiliğinizi korumak artık önemli olacaktır. Hafta yasal işlemlere, devlet kurumlarıyla veya finans kurumlarıyla bağlantıya geçmek için elverişli olacak.

İkizler burcu bu hafta sanal alandan tanıdığınız kişilerden alacağınız bilgileri göz ardı etmeyin. Kadınlar, önemli hedeflerini ve planlarını gerçekleştirmeleri için onlara yeni fırsatlar sağlayacak bir hafta olacak. Erkekler uzun gecikmeli bir yolculuk yapabilir veya arkadaş canlısı, ticari veya halkla ilişkilerini ve ilişkilerini sürdürürler.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya hoş sürprizler ve teşvik edici buluşmalar getiriyor. Bu yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zamandır ve bunu yapmak için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan öz-farkındalık içgörü flaşlarından veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerden kaynaklanabilir. Kişiliğinizin daha gösterişli veya garip tarafını ifade ederken kendinizi rahat hissetmelisiniz.

Perşembe-Pazar arası sevgi, hassasiyet, ahenk ve dostluk getirir. Dinlenmek ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevgi dolu ve alıcı ruh haliniz sizi popüler yapacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu, çıkma için mükemmel bir zamandır çünkü çekiciliğiniz ve güzelliğiniz gerçek, dürüst sevgi çekecektir. Bu aynı zamanda iyilik veya borç istemek için iyi bir zamandır çünkü diğer insanların size hayır demesi zor olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status