İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, size yakın ve uzak arkadaşlarla ilginç deneyimler getiriyor. Konuşacak bir şey, paylaşılacak fikirler veya gelecek toplantılar ve organize edilecek toplantılar olacak. Özellikle Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla sohbet veya toplantıların keyfini çıkaracaksınız.

İkizler burcu bu hafta boyunca, önemli haberleri sizinle paylaşmak için acele edecek arkadaşlarınızın evinizi ziyaret etmeleri mümkündür. Bu yedi gün boyunca, eylemlerinizde organizasyon ve hız gerektiren çok işiniz olacak. Daha fazla gerilim, etrafınızdaki insanlarla muhalefet ve çatışma durumları yaratabilir. Her şeyden önce, işiniz onları içeriyorsa müşterilere dikkat edin. Bir hata yaparsanız, düzeltmek için diplomatik ve dokunsal bir yol arayın.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta boyunca sizin ya da ailenizden birinin yapmak zorunda kalacağı beklenmedik bir yolculuk sizi şaşırtabilir. Genel olarak, bu yedi gün içindeki sürprizler bir şekilde seyahat etmek veya farklı mesafelerden insanlar ile ilişkili olacaktır. Bu plandaki eylemleri ve olayları, her an, büyük bir ilgiyle ve duygusal bir deneyimle çok dikkatli bir şekilde izleyeceksiniz.

Hafta sonu aşk hayatında, yeni insanlar tanıyabilir ve önceden kurulmuş ilişkilerin geliştirilmesinde güzel anlar olacaktır. Artık partnerinizle daha kolay konuşma, fikirlerinizi ve arzularınızı paylaşma, bir gelecek inşa etme veya dostane bir şekilde parçalanma (ilişkiniz tükenirse) fırsatına sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status