İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük olasılıkla maddi nitelikte önemli bilgiler veya belgeler beklersiniz. Genel olarak, hafta mali işlerinizin gelişmesini, çeşitli belgelerin tasfiyesini veya size bazı faydalar sağlayacak tekliflerin tartışılmasını destekleyecektir. En iyi aile ve iş taahhütlerinizi gerçekleştirmek için bu haftanın olumlu trendlerini kullanın. Artık aileniz veya kariyeriniz için faydalı bir etki beklediğiniz değişiklikler yapabilir veya yeni girişimler başlatabilirsiniz. Bu hafta, hedeflerini veya planlarını gizlemeye çalışacak bir erkeğin bu aptalca hareketine karşı çıkacağınızı bilerek aptalca davranışlarına şaşıracaksınız. Bu hafta beklenmeyen olaylardan bazıları, uzun zaman önce kendisi tarafından düşünülmüş olan bir kadının kararları ve eylemleriyle bağlantılı olacak. Şimdi, bu fikirlerin peşinden gitme kararlılığı ve hırsı ile sizi şaşırtmayacaktır.

İkizler burcu bu hafta kısa süreli sağlık sorunlarına dikkat edinin. Hafta boyunca viral enfeksiyonlara veya soğuk algınlığına dikkat edin. Size karşı agresif olabilecek bilinmeyen hayvanlarla temastan kaçının. Sahip olduğunuz mülkle ilgili olarak gelecek haftaya ertelenmemesi gereken bir sözleşme olacak.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, iyi neşe, iyimserlik ve bol sevgi getirir. Kişiliğinizin daha şefkatli ve misafirperver tarafını rahatlatmayı ve ifade etmeyi kolay bulmalısınız. Bu hafta, randevu almak için özellikle de stresli ilişkileri onarmak için de harika bir zamandır. Alışveriş yaparken modaya ve değere iyi bakacaksınız. Hediyeler, kozmetikler, mücevherler, sanat eserleri ve evinizi ya da iş yerinizi dekore edecek herhangi bir şey iyi bir yatırım olacaktır.

Perşembeden pazara güç, enerji, inisiyatif ve iyi içgüdüleri getiriyor. Artan fiziksel çekicilik ve karizma tutkulu arzularınızı yerine getirmeyi kolaylaştırır. Yönlülüğünüz ve cesaretiniz, aşk hayatınızda veya işinizde olsun, size iyilik kazanacaktır. Özellikle üstleri ve erkekleri etkileyebilirsin. Spor ve iş dünyasında rekabeti ekip çalışmasını kullanarak ve liderlik ederek yenebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status