İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta iş değişimi, ayrılık veya yer değiştirme ile ilgili bir olay yaşayacaksınız. İş hayatına dair önemli bir değişiklik sizleri bekliyor olacak. Yeni kariyer kararları alabilirsiniz. İşsiz olanlar yeni bir işe girmek için fırsat yakalayabilirler. Mevcut işinden memnun olmayan kişiler de bu hafta yeni iş arayışında başarılı olabilirler. Ancak manevi yönden bu hafta sizi huzursuz eden şeyler olabilir. Aile hayatında beklediğiniz destek gelmeyebilir. Ailenizin karşı çıkacağı bazı şeyler canınızı sıkabilir ya da çok fazla eleştiriye maruz kalabilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta gelecek aya dair planlar yapılabilir. Eylül ayının beklentileri ve ruh halleri ile dolduracak etkinlikler nedeniyle size ilginç gelecek. Kendi planlarını iyi değerlendireceksin. Ayın başında önemli bir yenilik hayatınızda olabilir. Kendinizi ve sevdiklerinizi memnun etmenin bir yolunu bulacaksınız.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta aşk hayatında oldukça başarılı olacaksın. Bekar olanlar için karşılarına ruh ikizleri çıkabilir. Bu hafta arkadaşlarınız, komşularınız veya meslektaşlarınız hakkında endişeleriniz olacak. Bir kadının özel hayatıyla ilgili bir olay yaşayacaksınız: bir kız arkadaşı veya bir akraba. Farklı yaşam durumları ile bağlantılı olabilir: seyahat, yer değiştirme, geri dönüş vb.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ağustos 2018

Bu hafta İkizler erkeklerinde bir aşk partneri veya eşiyle yolculuk yapmasıyla ilgili ilginç deneyimler beklenebilir. Hafta boyunca bir çocukla ilgili bir buluşma şansı olacak. İkizler kadınları evde kalmak için daha az zaman ve arkadaşlarla daha fazla zaman isteyecekler. Bir ev ya da ev ile ilgili değişikliği düşünmek artık mümkün. Hafta sonu bir nişan ya da düğün hakkında haberler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status