İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde geçen hafta başlamış olan şeyleri bitirmeye çalışacağınız bir hafta var. Artık görevlerinizi ve taahhütlerinizi yerine getirirken daha şanslı ve daha başarılı olacaksınız. Bir süredir ertelediğiniz işleri de en sonunda tamamlama imkanınsa sahip olabilirsiniz. Birine verdiğiniz bir söz varsa bu hafta tutarak onu mutlu edebilirsiniz. Hafta içi sizin için zor ya da önemli bir zamanda beklenmedik şans ya da fırsat getirir. Karşınıza çıkan bir fırsat sizi sevindirecek. Aynı zamanda bu fırsatı kaçırmamak için acele etmeniz gerekebilir.

İkizler burcu bu hafta tüm olaylara dair şimdi geleceğiniz için önemli bir ön görüye sahip olacaksınız. Geleceğe dair bazı kararlar alabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandırabilir. Aynı zamanda emin olduğunuz bir iş için kolları sıvayabilirsiniz. Sağlığınız tereddütlü olacak, bu yüzden hem fiziksel hem de zihinsel olarak ağır iş yüklerinden kaçının. Yakın bir kişinin sağlık probleminin de endişeniz veya kaygınız olabilir.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta kısa yolculuklar yapmanız olasıdır. Kısa bir tatil planınız da olabilir. Amacı ne olursa olsun seyahat için uygun olacaktır. Aşk hayatında ise bu hafta sizi bir müjde bekliyor olabilir. Sevdiğiniz insan sizi mutlu edecek haberler verebilir. Birlikte de bir seyahate çıkabilirsiniz.

Bu hafta iyi bir gelişme aynı zamanda yurtdışından da dahil olmak üzere farklı yerleşim yerlerinden insanlarla iletişiminizi de içerecektir. Başka bir yerde yaşayan biri ile yapacağınız görüşme sonrasında çok mutlu olabilirsiniz. Bazı başvurularınızdan da olumlu sonuçlar gelebilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Temmuz 2018

Bir çocuğun hayatındaki olaylar, canlı konuşmalar, tartışmalar veya kararlar ile ilgilenebilirsiniz. Birçok ikizler burcu bir çocuğun doğumuyla ilgili haberlerden çok sevinecekler. Bu hafta yeni dostluklar edinebilirsiniz. Bazı durumlarda, genel iş veya başka amaçlar için daha güçlü bir iletişime sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status