İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta bir an önce bitmesi gereken küçük işleri yapabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde küçük sorumluluk ve görevleri, yarım kalan işleri yapmaya çalışabilirsiniz. Bazı işlerinizi hafta başında bitirerek aradan çıkardığınızda daha iyi hissedebilirsiniz. Son zamanlarda bunalmış hissediyorsanız, bu size endişelenecek daha az şey vererek size yardımcı olabilir. Sonrasında kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle de birebir ilgilenen insanlarla zaman geçirdiğinizde daha iyi hissedebilirsiniz. Onlara odaklanıp odaklanmasanız bile, sohbet ederek ve sosyal hayatta aktif olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Diğer insanlara da yardımcı olmanın size yardımcı olabileceğini hissedebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayatınızda daha iyi bir şey için başlamak istediğiniz yeni bir şeye odaklanabilirsiniz ve bu hızlı bir şekilde ilerleme olabilir. Yeni başlangıçlar kolayca yapılabilecek bir şey olmayabilir, ancak bu zamanla olacak bir şey olabilir.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en güzel günü Perşembe olacak. Bu hafta finansal bir karaktere sahip olan insanlarla önemli iş veya toplantılarınız olacak ya da çeşitli fırsatlar, iş ilişkileri ve daha fazlası üzerine toplantı yapacaksınız.

Genel olarak, bu hafta planlarınızda sürprizlerle ilgili bir beklentiniz yok, büyük olasılıkla her şey beklediğiniz gibi olacaktır. Bu hafta, bir çocuk veya torun hakkında haberler veya etkinlikler ile karşılaşacaksınız. Belki bir hediye alabilirsiniz. Çocukların veya akrabalarının evinde bir çocuğun doğumu ile ilgili haberler büyük olasılıkla olabilir.

Bu hafta tüm olayların gelişimine bakarsanız, gelişimin bir aşamasından diğerine geçişi göreceksiniz veya hissedeceksiniz. Bir periyodu bitiriyorsunuz ve yavaşça yeni bir döneme başlıyorsunuz. Bunlar hayatınızdaki yeni fırsatların ve koşulların ortaya çıkmasıyla ilgili pürüzsüz, yavaş hareket eden olaylar olacak. Zamanla güzel sonuçlar verecekler.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta sizin için daha önce önemli olmayan ve sizin önceliğiniz olmayan şeylerden faydalanma fırsatına sahip olacaksınız. Bu hafta, meslektaşlarınızın veya iş ortaklarınızın ailelerindeki önemli olayları tartışacak veya heyecanlanacaksınız. Bu, bir aile şirketi geliştirmek veya bir aile şirketinin başlangıcı için hazırlanmak için iyi bir zaman olacaktır.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status