İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta hayallerinizdeki geleceğiniz ve umduğunuz şeyler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Hafta başında istediğin hedeflere yaklaşabilmek için rahatlık bölgenin dışına çıkarak değişiklik yapmaya açık olabilirsin. Hafta ortası, hayal gücünü kullanabilir ve daha yaratıcı hissedebilirsin. Veya enerjinizi yenilemek için biraz dinlenebilirsiniz. Merkür Çarşamba günü Satürn’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu sebeple de hedeflerinize odaklanabilir ve daha iddialı hissedebilirsiniz. Para kazanma odaklı bir hafta olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha olumlu ve pozitif olabilirsiniz. Yeni projeler ve girişimler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca heyecanlandığınız yeni fırsatları takip edebilirsiniz. Pazar günü Merkür Neptün’le uyumlu olacak. Merhamet sahibi, anlayışlı, ruhsal açıdan rahat ve sezgisel olabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi toparlayıp daha çekici hissedeceksiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta aşk hayatı veya aile yaşamınızla bağlantılı olacak bir problemi çözmek için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Özel hayatınızda sorun ya da yanlış anlama söz konusu olabilir. Olaylar veya belge ile ilgili bir sorun aile bireyleriyle tartışmaya yol açabilir. Çeşitli entrikalar veya dedikoduların ortaya çıkması muhtemel olacaktır.

Genel olarak, bu hafta verimli ve başarılı bir hafta olacak. Yeni insanların hayatınıza girmesi sizi rahatsız etmemeli ve kafanızı karıştırmamalısınız. Çünkü her yeni insan hayatında belli bir göreve gelecektir. Bir iki günlük de dostluklar olabilir veya yıllarca sürebilir. Yeni dostlukları zamana bırakın.

Bu hafta, dedikodu ya da entrikalardan uzak durun. Başkalarının yorumlarıyla ya da kötü haberlerle panik yaratmayın. Panik yapan insanlara da ayak uydurmayın. Hayatta yaşadığınız anın ve iyi şeylerin tadını çıkarın.

Hafta genelinde aile veya iş seyahati için elverişli olacak. Olumlu gelişmeler iş hayatında yaşanabilir. Ulaşım, turizm ve çeşitli iletişim biçimleri ile ilgili başka yerlerden veya işlerden gelen insanlarla görüşme yapılabilir. Bazıları için, bu başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir ortakla yeni bir başlangıç ​​olacak. Aceleci kararlardan veya riskli eylemlerden kaçının. Yakınlardaki ve uzaktaki insanlarla hafta boyu dinamik temaslar olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status