İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta sosyal çevrenizde sizi üzen konuşmalar olabilir. Bu hafta arkadaş canlısı insanlarla tanışabilirsiniz ancak dostlarınızla profesyonel bir yanlış anlama ortaya çıkabilir. Oğlak, Boğa veya Başak burcu olan insanlarla ilişki anlaşmazlıklar olabilir. Hafta boyunca aldığınız herhangi bir bilgiden olumsuz etkilenebilirsiniz. Ancak kötümser duygularla duygusal olarak üstesinden gelmek için acele etmeyin. Bazı şeyleri zamana bırakmanız hayırlı olur. Bu durumların olumlu gelişimi zamanla ortaya çıkacaktır. Hafta içi herhangi bir öneri veya davetiyeyi kesinlikle göz ardı etmeyin. yeni insanlar tanıyabilirsiniz, bu davetler size şans getirebilir.

İkizler burcu bu hafta işyerinizde beklenmedik bir çatışma size hatalarınızı gösterecek veya arkadaşlarınız olduğunu düşündüğünüz insanların gerçek yüzünü ortaya çıkaracaktır. Hafta boyunca işinizde çok daha fazla meşgul olacaksınız. Bu da meslektaşlarınız, müşterileriniz veya işvereninizle daha fazla gerginliğe neden olabilir. İş yerinden kadınlar ve başkaları ile ilgili bir kadından gelecek parayı almak mümkündür. Hafta içi, özellikle 35 yaş üstü kadınlar için mali işlerinizin gelişimi için faydalı olacaktır.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye, yeni projelere başlamak ve büyük ölçekli başarı elde etmek için gerekli riskleri almakta enerji ve inisiyatif getiriyor. Bu hafta enerjiniz yüksek olur. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu, bazı öngörü ve stratejileri kullanmaktır. Cesur hareketlerin sonuçlarını göz önünde bulundurmadan öfkeli davranmaktan kaçının. Bu, özellikle sabır gösterilen konularda saldırıya geçmek için en uygun zaman değil.

Cuma günü Dolunay güçlü, cesur ve çekici ama aynı zamanda öfkeli ve sinirli hissetmenize neden olabilir. Tehlike, dürtüsel ve pervasız hareketlerin kazalara veya yaralanmalara yol açabilir. Bu agresif etki ile öfkeli hissedilebilir. Bu hafta hayal kırıklıklarınızı geride bırakmak için ekstra çaba harcamanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status