İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yeniliklere açık olacaksınız ve hatta yeni heyecan verici başlangıçlar yapabilirsiniz. Ev taşıma, başka bir şehre yerleşme ya da evlilik planları gibi hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. İş hayatında da bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Çarşamba günü meydana gelen Yeni Ay, önümüzdeki iki hafta içinde plan yapmak ve yeni hedefler belirlemek için sizin yanınızda olacak. Yeni ay ile birlikte yeni başlayacağınız işlerde kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Bu yeni ay size ve sevdiklerinize iyi bir mutluluk, kalıcı mutluluk ve koruma sağlar. Sevdikleriniz ile birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan desteği sunabilirler.

İkizler burcu bu hafta güç, enerji, organizasyon yetenekleri, keskin bir zihin ve iyi bir hafızaya sahip olacaksınız. Özgüveniniz yüksek olacak ve ön plana çıkacaksınız. Aynı zamanda etkili arkadaşlar, değerli hediyeler ve saygın insanların sevgisini kazanacaksınız. Bu hafta yeni bir proje başlatmak için özellikle iyi bir yeni ay olacak. İş ya da eğitimde becerileriniz ile güzel işler sunabilirsiniz.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta sezgileriniz kuvvetli olabilir ve sevdikleriniz ile kolayca empati yapabilir, onların sizden beklentilerini anlayabilirsiniz. İhtiyacı olan birine de yardım etmeniz olasıdır. Perşembeden cumartesi gününe kadar duygularınız, sezgisel yönünüz açık olacak. Algılama becerilerini kazandırmak için akılcı düşünce süreçlerinizle dengelenecektir. Başkalarını kolayca okuyabilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bu hafta kendi duygularınızla temas halinde olmalısınız. Ne istediğinizin ve hayattan beklentilerinizin farkına varacaksınız. Arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme her zamankinden daha önemli olabilir. Arkadaş edinme ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurmaya gayret eden daha samimi bir seviyeye bağlanabilirsiniz.

Bu hafta aşk hayatında mutlu olabilir, duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Sevmek ve sevilmek bu hafta önem kazanıyor. Konuşma ve yazma, düşüncelerinizi ve duygularınızı ve her türlü iletişiminizi paylaşmanız için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status