İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta ciddi konulara odaklanarak haftaya başlayabilirsiniz. Daha yoğun ve verimli bir hafta sizleri bekliyor. Pazartesi günü, ilişki alanında yeni bir ay oluşuyor. Bu nedenle ilişki sorunları üzerinde durabilir, geçmişten gelen insanlarla yeniden bağlantı kurabilir veya tekrar dengeyi bulmaya çalışabilirsiniz. Salı günü, Satürn Oğlak burcunda ve Perşembe günü Güneş de Oğlak burcuna giriyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda ve yıllarda hayatınızı iyileştiren, kendinize ve ilgi alanınıza iyi gelen dönüşümlere daha fazla odaklanabilirsiniz. Ciddi konularda doğru kararlar alacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde yeni deneyimlere açık olabilirsiniz. Cuma günü Merkür gerilemesini sonlandırılır. Bu nedenle son birkaç haftadır hayatınızdaki insanlarla mücadele etmiş olabilirsiniz ve artık ilişkiler düzelecek. Merkür retrosu sona erdikten sonra, kendinizi iyi hissetmeye başlayabilir ve umursadığınız insanlarla daha iyi bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca hedeflerinize odaklanabilirsiniz ve ilerleme kaydetmek için çalışabilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma olacak. Bu hafta çeşitli endişeler veya sağlık sorunları olacaktır. Bu hafta beklenmedik olaylarla birlikte sizin için önemli bir haftadır. Sizin tarafınızdan hızlı ve yeterli yanıt alınmasını isteyeceklerdir. Çabuk karar vermeniz gereken konular olabilir.

İkizler burcu aşk hayatında sorunları aşacaklar ve partnerleri ile ilişkilerini rutin düzene oturtacaklar. Birlikte uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu hafta yeni bir aşk ilişkisine başlarsanız bu kişiyi tanımanız için zaman tanıyın. O kişiye kalbinizi açmadan önce biraz daha karşı tarafı tanımaya çalışın.

Duygusal olarak sevinç, sevgi ve akrabalar veya arkadaşlarınızdan ilgi görmek için pek çok fırsatınız olacak. Ancak bazı açılardan, güvensiz hissedeceksiniz, sanki diğer taraf samimi veya dürüst değil gibi hissedeceksiniz.

Bu hafta boyunca, aileniz veya arkadaşlarınızla toplantılar ve görüşmeleriniz için planlarınızda bazı değişiklikler olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşebilirsiniz. Genel olarak, bu hafta çok gergin bir hafta olabilir, temponuz yüksek olacak. Pek çok görev ve sorumluluk sizi yorabilir. Özellikle üst üste gelen aksilikler motivasyonunuzu bozmamalı ve bazı işlerinizi aksatmamalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status