İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta görev listeniz fazla olacak ve her geçen gün sırayla tamamlanacak. Bu, maksimum organizasyon ve günlük görevlerinizi sıkı bir şekilde yürütmenizi gerektirecektir. Finansal istikrarı sağlayabilecek veya koruyabileceksiniz ve bazılarınız bütçenizi yeni gelirle bile doldurabileceksiniz. Mali bir belge veya ödeme ile ilgili bir sıkıntı veya ek bir angajman olabilir, ancak hızlı veya pratik bir çözüm bulabileceksiniz. Bu, mali veya banka belgelerinin ve sözleşmelerin ödenmesi için iyi bir hafta olacaktır. Bu hafta, ailenizden gelen bir kadının hayatında, bazı durumlarda sizinle aynı evde yaşayabileceğiniz veya yaklaşan tatillerde size katılabileceğiniz bir etkinlikte bulunacaksınız.

İkizler burcu bu hafta evde veya ailenizde hoş olmayan bazı anlar, Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğmuş olan yabancılardan veya insanlardan kaynaklanabilir. İkizler kadınları, bir akrabasının ya da arkadaşının hayatındaki önemli bir olayla ilgili başka bir yerden haber alacaklar. Bir mahkemeye veya davanıza karışmanız halinde, hafta karmaşık olacaktır. İkizlerin bu hafta yapacakları kararlar, yeni bir yaşam değişikliğinin başlangıcı olacaktır.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya sosyalleşme, grup aktiviteleri ve şans karşılaşmaları daha sık ve aydınlatıcı olmalıdır. Farklı kültürel veya etnik kökenden gelen alışılmadık türlerle veya insanlarla tanışmanız daha olasıdır. Merak ve keşif, yeni keşifler yapmanıza ya da ilginizi çeken her şeyle ilgili fikirlere ışık tutmanıza olanak tanır. Bir şeyler yapmanın yeni yollarını daha fazla verim sağlayacağından daha fazla bulacaksınız.

Perşembeden pazara iyi haberler, iyimserlik ve zihnin mutlu bir karesi geliyor. Zenginlik hayatın birçok alanına gelir bu yüzden iş ve oyun için mükemmel olur. Geniş fikirli, cömert ve sosyal hissedin. Bu, yeni bir eğitim kursuna başlamak ve sınavlara girmek için ideal bir zamandır. Sizin coşku ve olumlu düşünceniz, aklınıza koyduğunuz neredeyse her şeyin başarılı olacağı anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status