İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta iş hayatında istikrarlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilir, bir yandan da hayallere dalabilirsiniz. Bu hafta hayal dünyanız son derece geniş olacak, yeni hayaller kurarak heyecan duyabilirsiniz. Ulaşılması kolay hayaller olabilir. Bazı düşüncelerinizi bir an önce hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun için de iş yükünüz artabilir. Yeni ek gelir kaynağı bulmak için de araştırmalar yapılabilir. Ya da sınava girerek veya bir kursa yazılarak kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Parasal anlamda yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta aile hayatlarında zaman zaman gergin olabilirler. Başka akrabalardan gelen haberler canınızı sıkabilir. Aile hayatınızı huzursuz etmek isteyen kişilere karşı dikkatli olun ve her lafa inanmayın. Aşk hayatında ise ciddiyet önemli olacak. İlişkinizde artık evlilik kararı söz konusu olabilir. Yuva kurma arzunuz artabilir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesi sabahından çarşamba öğleden sonraya kadar normalden daha duygusal ve duyarlı olabilirsiniz. Hiç beklenmedik anda stres seviyeniz artabilir, bir şeylere daha çabuk öfke duyabilirsiniz. Eğer ilişkinizde bir süredir devam eden problemler varsa, ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. Burcunuzdaki Ay, iyi bir sezgi ve belki de psişik yetenekle çok iyi algılayacağınız anlamına gelir.

Genelde insanların nasıl hissettiğini ve her zamankinden daha sempatik ve besleyici olacağını bilirsiniz. Başkaları ile daha kolay empati kurabilirsiniz. Daha anlayışlı olmanız gereken durumlar olabilir. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz.

Perşembeden pazara kadar var olan bir ilişkiyi formüle etmek veya yeni bir uzun vadeli ilişki bulmak için idealdir. Karşılıklı saygı ve pratik sonuçlar önceliğiniz olacak. Çirkin hissetmemekle birlikte, kendinizi son derece alımlı hissedebilirsiniz. Öz güveniniz yüksek olacak. Bu hafta zarafet ve geleneğe duyulan saygı için çağrılan daha resmi sosyal girişimler için iyi bir zamandır. Yaratıcı çalışma, üretkenliği artırabilir, ancak çok fazla yeni stil gerektirmez. Biçim ve yapı serbest stilden daha önemlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status