İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinizi geliştirmek için yeni yollar aramak isteyebilir, bunun için hevesli olabilirsiniz. Salı günü Oğlak’ta yeni ay meydana geliyor. Bu sebeple olan merak ettiğiniz ve öğrenmeniz gereken konular hakkında daha fazla şey öğrenmeniz ve bunlarla ilgili biraz araştırma yapmanız konusunda odaklanmaya başlayabilirsiniz. Önemli olanın özüne gidebilir, daha iyi olabilmek için yeni dönüşümler başlatabilir ve karşılıklı yarar sağlayan projeleri ve girişimleri takip edebilirsiniz. Mesleki anlamda katkı sağlayacak bir kursa da yazılabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde Venüs, Çarşamba günü Kova geçtiğinde büyük fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Cuma günü ise karşınıza çıkan fırsatlarınız hakkında detaylı düşünme ve karar verme şansınız olabilir. Bir şeyleri daha net görebilir ve emin olabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda cesur ve maceraperest olmak isteyeceksiniz. Ancak bu hafta kendinizi daha rahat hissedecek ve kendinize ve sahip olduğunuz fırsatlardan yararlanma yeteneğinize daha fazla inanıyor olabilirsiniz. Hafta sonu, uzun vadeli planlarınızın üzerinde çalışabilir ve doğru hedeflere odaklanabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta sağlığınız ya da sizin için acil olan sorunlar için önemli olacak birçok toplantı veya ziyaret gerçekleştirileceksiniz. Hafta içi sağlık problemi yaşayan ya da yardıma ihtiyacı olan bir akraba ya da arkadaşınızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu hafta seyahatle ya da uzakta yaşayan insanlarla ilgili hoş sürpriz olaylar gerçekleşebilir. Kendiniz de beklenmedik bir şekilde seyahat etmeniz gerekebilir. Bu hoş bir vesile ile olacak veya sizin için özel bir sebeple de bir yolculuk yapılabilir. Bu hafta bir belge veya sözleşme yoluyla nakit para bekleyecek olan İkizler için ufak sorunlar ve gecikmeler gibi ilave şeyler ortaya çıkabilir. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insana sürpriz yapmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta çevrenizde genç biriyle çatışma evinizde veya işyerlerinde gergin bir ortam oluşturacaktır. Belirli durum hakkında doğru bir fikriniz olabilir, ancak görüşünüzü başkalarına dayatmayın. Başkaları üzerine fazla baskı kurmamaya çalışın. Güzel bir etkinlik veya bir kız veya genç bir kadınla ilgili bir toplantı gerçekleştireceksiniz. Bir kadınla yeni tanışmak hoş duygular yaratacak veya ilginç bilgilerle edineceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status