İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni profesyonel veya iş fırsatlarının ortaya çıkmasıyla sizi şaşırtacak. Yeni fikir veya önerileriniz, eski fikrinizi gerçekleştirmeniz veya mevcut mesleki deneyimlerinizden daha fazla yararlanmanız için bir şans olacaktır. Yeni iş ve iş fırsatlarına açık olun. Hafta boyunca, aileniz için önemli olabilecek bir belge ile ilgili sorunu çözmeniz gerekecektir. Bazı engelleri veya zorlukları aşarak işler yavaş yavaş gelişecektir. Olumlu kalmak ve ortaya çıkan engellere diplomatik çözümler aramak önemlidir.

Koç burcu hafta boyunca, bildiğiniz biriyle ilgili bir maddi olarak hoş olmayan haberi sizi rahatsız edebilir. Bazı durumlarda, hem maddi hem manevi her ikisinin bir kombinasyonu mümkündür. Hafta boyunca, seyahat ya da genç bir adamın yaşamındaki değişiklikler için yakından ya da yakından izlenirsiniz.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş birinden güzek haber gelebilir. Bu hafta, mevcut veya gelecekteki işlerle ilgili ise, erkekler için seyahat etmek için iyi bir fırsat olacaktır.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, yüksek parasal kazanç için iyi bir fırsat öngörülüyor. Bu kazanç enerjinizi canlandıracak ve sizi en iyi şekilde bir şeyleri yapmaya motive edecektir. Potansiyel iş adamlarıyla tanışıp potansiyel müşterilere dönüştürebildikleri için girişimciler için iyi haberler gelif. İş sahipleri bu süre zarfında bazı zorluklarla karşılaşmak zorunda kalabilir. Meslektaşları ile basit bir serbest zaman dedikodu bile, daha sonra olabilecek kaçınılmaz çelişkilere yol açabilecek bazı anlaşmazlıklar ve yanlış anlamalar geliştirebilir.

Bu hafta Venüs gerilemesinin etkisi olabilir. Hafta ortası civarında, uzun süredir görmediğiniz insanlardan haber alabilirsiniz. Bu hafta bazı gelişmeler kişisel yaşamda sizin için işlerin iyi olmayabileceğini gösterir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status