İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatınızdaki sorunları çözmek önceliğiniz olabilir. İlişkilerde sorunların ana meselesine odaklanma güçlü olabilir. Merkür Salı günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor ve bu sebeple aşırı tembel veya tam tersi aşırı enerjik olabilirsiniz. Hafta ortası, büyük resme bakışınız sağlam olabilir ve yeni deneyimleriniz için gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz. Ayrıca karşılaşma olasılığı yüksek fırsatlar planlarına odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulması ile birlikte şansınız açılabilir ve bu keyfinizi yerine getirebilir. İyimser olabilir ve daha güzel olasılıkları keşfedebilirsiniz. Perşembe günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü etkiliyor. Yeniliklere açık bir şekilde düşünebilir ve değişime açık olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve daha iyi bir disipline sahip olabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür, kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Güneş Pazar günü Merkür’e katılıyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda, adımınızı attığınız şeyde başarılı olabilir veya yüksek bir noktaya geldiğinizi hissettirebilir, hedeflerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir ve daha hırslı hissedebilirsiniz Merkür, Cumartesi günü Güneş ile aynı hizaya geliyor. Bu nedenle dikkatli veya normalden daha rahat olabilirsiniz. Hafta sonu vaktinizi arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta ailenizdeki erkeklerle ilgili çeşitli olaylar bekleyebilirsiniz. Kesinlikle önemli olaylar olabilir. Bunlar bir şekilde geleceğinizi belirleyebilir. Bir arkadaşınızın veya akrabanızın doğum gününe ilişkin farklı davetler alabilirsiniz. Mali açıdan, bu hafta eski yükümlülükleriniz veya endişeleriniz hala çözüme kavuşmamış olabilir. Çözümlerini yanlış yönde veya yanlış insanların yardımıyla aramış olabilirsiniz. İşleri değerlendirebilir veya işleri yargılarsanız, hatalarınızı düzeltmek için hataları daha net görebilirsiniz.

Profesyonel olarak meslektaşlarınız, müşterileriniz, distribütörleriniz, hastalarınız gibi iş yerinde muhtemelen yeni insanlar olacaktır. Yeni insanlar size yeni bir dikkat, farklı bir tutum, sunum ve daha fazlasını talep edeceklerdir. Bu insanları tanımak için kendinize zaman tanıyın ve kararınızla acele etmeyin.

Bu hafta görüşme ve toplantılarınız (nedenleri ne olursa olsun), duygusal ve unutulmaz olacaktır. Uzun süredir görmediğiniz insanların varlığı, bir anda karşınıza çıkmaları sizi şaşırtabilir. Genel olarak, bu hafta ailenizde bir haftalık önemli olaylar olacak ve işinizde rutin görevlerle uğraşmayı tercih edeceksiniz.

İkizler kadınları uzun bir çalışma süresinden ve gerçekleşmesi için mücadeleden sonra başarıya ulaşacaklar. Bu, çoğunlukla umudunu kaybetmediğiniz ya da kolay bir başarı elde etmediğiniz için yaşayacağınız özel bir sevincin temelini oluşturacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status