İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta bir süredir emek harcadığın ciddi bir şeyden uzaklaşmaya başlayabilirsin. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir, sizi fazla yoran şeylerden uzaklaşabilirsiniz. Hayatınıza biraz iyimserlik ve daha az enerji getirecek bir hafta olacak. Her şey ile biraz uğraşmak isteyebilirsiniz. Bazı işlerinizi gelecek haftaya erteleyerek, bu hafta kendinize zaman ayıracaksınız. Aşk hayatınızda sürprizler olmasa da mevcut huzur ve konforu korumak, ilişkinizde sorunları aşmak önceliğiniz olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle hedeflerinizde ve yaşam yolunuzda yeniliklere hazır olacaksınız. Cumartesi günü meydana gelen yeni ay ile birlikte hedefleriniz ve emellerinizde harekete geçebilirsiniz. Bu yeni ay ile birlikte bir hedefle hızlı bir şekilde ilerlemek, uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışmak ve pratik olmak önceliğini olabilir. Bazı kısa vadeli hedefleri gerçekleştirmek iyi bir enerji sağlayabilir. Sorumlulukları üstlenebilir ve büyük resme odaklanabilirsiniz. Mars, Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor. Hafta sonu daha fazla araştırma yapabilir ve öğrenmeye tutkulu hissedebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarla zaman geçirmek veya tutkulu olduğunuz bir konuya odaklanmanız söz konusudur. Belki hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta son zamanlarda yaşadığınız olayları düşünmek için çok zamanınız olacak. Önemli kişisel veya profesyonel değişikliklerin eşiğinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu durum herhangi bir riskten kaçınmak için daha dikkatli düşünmenizi sağlıyor.

Bu hafta yeni ek gelir kaynakları aramak için iyi bir hafta olacaktır. İşinizde hafta içi gelgit yaşayabilirsiniz. Daha az sözleşme, daha az satış veya müşteri olabilir. Ancak bu durgun dönem geçici olacaktır. Bilginizi ve becerilerinizi geliştirmek, işleri sıralamak için bu dönemi kullanın, böylece gelecekte daha akılcı bir şekilde çalışabilirsiniz.

Bu hafta güzel bir nişan haberi alacaksınız ya da bir erkekle ilgili büyük bir etkinliğe (buluşma) katılacaksınız. Kariyer hayatında bir yöneticiye, bir finans kurumuna birkaç ziyarette bulunacaksınız veya finansal sözleşmeler yapacağınız kişilerle tanışacaksınız. Ortaklıklar da görüşülebilir. Bu ayrıca para, kredi, daha iyi ödeme planı için görüşmeleri olabilir. Kredi almak için iyi bir zaman olacaktır.

Çevrenizde biri ile beklenmedik bir anlaşmazlık ya da genç bir kadınla çatışma olabilir. Kendi duygularınız üzerinde kontrolünüz olmadığı için kendinize kızmanıza neden olabilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Mart Yorumu

35 yaşın üzerindeki ikizler erkekleri son zamanlarda endişe yaratan sorulara önemli cevaplar alma şansına sahip olacaklar. Belirsiz ilişkilerin, kaprislerin ve herhangi bir kişisel veya aile kaygısının ortadan kaldırılma zamanıdır. Genç ikizler kadınları beklenmedik olaylar ve değişimler nedeniyle gergin bir hafta geçirecekler.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status