İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta beklenmedik maddi kazanç elde edebilirsiniz. Şans oyunlarında da talihli olmanız olasıdır. Bu hafta kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Hafta içi eş dost ziyareti olabilir, hatta uzun mesafe yolculuğa çıkabilirsiniz. Özellikle beklenmedik seyahat veya beklenmedik haberlerle ilgili hayret edebilirsiniz. Birçok ilginç olay sizi şaşırtabilir. Akrabalarınızdan hiç beklenmedik haberler de alabilirsiniz. Söz ve nişan haberi olabilir. Başka bir yerden biriyle duygusal bir telefon konuşması yapacaksınız.

İkizler burcu bu hafta, aile toplantısı veya akrabalarla buluşmaktan heyecan duyacaksınız. Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Artık ailenizle daha fazla etkileşime gireceksiniz. Ne yazık ki, her zaman çevrenizdeki insanların yardımına ve anlayışına güvenemeyeceksin.

Hafta içi bir kız ya da kadın ile ilgili olumlu duygular getirecektir. Bir kadından manevi destek görebilirsiniz. Size yardımcı olabilir. Hafta boyunca bir karar üzerine düşünebilirsiniz. Çok sevineceğiniz bir gezi ile ilgili haberler alabilirsiniz. Tatil planları yapanlar da bu hafta tatil için zaman ayırabilirler. Aşk hayatında bu hafta sorunsuz ve mutlu mesut geçebilir. Sevgilinizle pozitif bir iletişim içerisinde olabilirsiniz. Bekar olanlar tanışacakları birinden etkilenebilirler.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta bir kadın hakkında gizemli ya da açıklanamayan bir durum olabilir. Bir kadının sizden gizlediği bir şey olabilir ya da yalan söylediğini yakalayabilirsiniz. Aile içerisinde de bilinen bir şeyi en son sizin duymanız olasıdır.

İkizler kadınları, yer değiştirme ya da seyahat ile ilgili yaşamlarında gelecekteki bir değişikliği göz önünde bulunduracaklar. Artık ilerleme için yeni fırsatlara sahip olacaksınız. İş ortamında yeni insanlarla tanışacaksınız. İş bağlantılarınız güçlenebilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aylık Yorumu

İkizler erkekleri için bu hafta hayallerinin gerçekleşmesi için iyi bir zaman olacaktır. Eski bir problemi iyi çözme şansına sahip olacaksınız. Bir süredir çaba gösterdiğiniz bir konuda da umutlarınız artabilir. Emeklerinizin boşa gitmemesi sizi mutlu edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status