İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinde bir kadın sizden yardım isteyebilir. Genç bir kadınla ilgili kötü ya da karmaşık bir durum için bir çözüm arayacak ve bir çözüm bulacaksınız. Aksine, zor bir zamanda size yardımcı olacağı mümkündür. Bu yedi gün boyunca, bir hane veya mülk sorunu yaşayan bir kadına yardım etmelisiniz. Ebeveynlerin veya diğer yakın akrabaların evinde olası kazalar veya başarısızlıklar vardır. Hafta boyunca önemli aile konularının gelişimi için belirli beklentileriniz olacaktır. Eğitim öncesi veya tutumunuz size çok yardımcı olacaktır. Evde bir başarının veya etkinliğin tadını çıkarabileceksiniz. Bu yedi gün boyunca, çocuk veya akraba çevrenizdeki bir çocuk veya genç biriyle ilgili hoş olmayan bir olay yaşayacaksınız.

İkizler burcu bu hafta aileleriyle daha fazla ilgilenmeleri gerekebilir. İkizler kadınları ev ya da akrabalarıyla ilgili çeşitli şeylere daha çok harcayacaklar, ancak her şey iyi düşünülecek ve planlanacaktır. İkizler erkekleri, gayrimenkul veya diğer mülkleri satmak için uygun bir haftaya sahip olacak. Haftayı önemli bir olayla ya da akrabalarla ilgili bir araya gelerek hatırlayacaklar.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye zihniniz açık olur ve bu da yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı artırır. Tüm duyularınız uyarılır ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Sorun çıkarmaya yönelik problemlere çözüm bulmaya yardımcı olur, sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Beklenmedik iyi haber mümkün. Bu, herhangi bir rezervasyonun tarihler ve zamanlar için esneklik sağladığı sürece, plan yapmak için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2019 Yorumu

Cumadan pazara, evinizden ve ailenizden duygusal destek ve beslenme sağlar. Her zamankinden daha duygusal olarak hassas hissedersiniz ve eşiniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz, böylece kendinizi rahat, güvenli ve güvenli hissedersiniz. Duygusal hissettirmek için eski hatıralar aklınıza gelebilir. Halka sunumlar veya kişisel tanıtım için ideal zaman, duygusal düzeyde insanlara bağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status