İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta profesyonel olarak daha fazla görüşme ya da toplantı yapacaksınız. Çalışmanız, planlarınız veya problemleriniz üzerine iş arkadaşlarınızla konuşmanız olacaktır. Bu yüzden yeni bir fikir ya da yeni bir iş teklifi arkadaş çevrenizdekilerden biriyle gelebilir. Eğer iş arıyorsanız d abu hafta bir iş görüşmesine gitmeniz için haber gelebilir. Karşılıklı görüşmelerden olumlu sonuçlar alınabilir. Bu hafta, zaten gerçekleşmiş olan bir sorun ya da durum hakkında önemli bir karar vermek üzeresiniz. Özel sebep ne olursa olsun, evinizde veya işyerinizde gerilim yaratan karmaşık bir karaktere sahip olan kişilerle kesinlikle ilgili olacaktır.

İkizler burcu bu hafta genel olarak, sizin için hazırlamış olduğu bir sürpriz sizi memnun edecektir. Bu hafta zihinsel veya duygusal bir krizden kurtulmanıza yardımcı olacak bir etkinlik olacaktır. Sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek kafa dağıtmanıza yardımcı olabilir. Bu hafta, aile bütçenize yardımcı olmak için fazladan iş almaya istekli olacaksınız. Ek gelir sağlamak daha kolay olabilir.

Bu hafta bir akraba, bu yedi gün boyunca, muhtemelen bir seyahat ya da başka bir hareket nedeniyle dikkatinizi çekecektir. İkizler erkekleri akraba, komşu veya arkadaşlardan bir sürpriz bekleyebilir. İkizler kadınları maaş, ikramiye, iş ve daha fazlası hakkında konuşmak için iyi zaman geçirecekler. Sevdiğiniz size sürpriz yapabilir.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta özellikle Pazartesiden Perşembeye, artan güç ve etki, ruhsal ve kişisel gelişim, zenginliğin yaratılması ve profesyonel ilerlemeler getiriyor. Güçlü kuvvetler sizi daha yüksek bir seviyeye yükseltmek için sahnelerin arkasında çalışıyor. Hayatınızda bir şeyi düzeltmek için güçlü bir dürtü, sadece bunu yapma fırsatı ile çakışacaktır. Hayatınız bir güç ve etki sahibi tarafından değişebilir, şansınız açılabilir. Büyüme için herhangi bir fırsattan tam olarak yararlanın.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aylık Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar, ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaretinizi ve inisiyatifinizi kullanabilirsiniz. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Eğer utangaç bir insan iseniz, tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma ve çekicilik sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status