İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Ağustos 2020 – 16 Ağustos 2020)

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın hayatlarındaki olayları yakından takip edeceksiniz. Sağlık sorunları, bazı kişisel veya profesyonel dramlarla ilgili olabilirler.

Bu hafta yeni tanıdıklara, kişisel hayatınızdan bir şeyler ortaya çıkarmak için acele etmeden dikkatlice yaklaşılmalıdır.

Bu hafta ayrıca, mülke veya bir tür mülke ilişkin belge veya sözleşme ilişkileri için uygun bir dönem olacaktır. Kontrat veya kredi ile bir şeyler satın alabilirsiniz.

Çevrenizde hangilerinin hala gelişme potansiyeline sahip olduğunu ve hangilerinin geleceği olmadığını görmek için eski fikir ve planlarınızdan bazılarını yeniden düşünmeniz gerekecek.

Eski arkadaşlarla tanışmak veya diğer anılarla tanışmak gibi diğer olaylar sizi geçmişinize geri götürebilir.

10 Ağustos – 16 Ağustos Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu 

Bu hafta, mali işleriniz iyi gelişecek ve önemli başarılar elde edebilir veya beklenmedik paranın, daha iyi karların tadını çıkarabilirsiniz.

Ailenizdeki kaygı, beklenmedik stresli bir durumla ilişkili olabilir, ancak aynı zamanda büyük ölçüde kişisel yıldız falınıza da bağlı olacaktır.

Aslan burcunda, Koç burcunda veya Yay burcunda doğan bir partneriniz varsa, bu hafta sizi şaşırtacak bir şeyler olacak.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

İkizler kadınları bir erkekle ilgili bir olay yaşayacaklar ve bu, Öteki Dünyadaki bir kişi, bir anma töreni ve diğerleriyle ilgili bir rüya olabilir.

İkizler erkekleri evlerinde özellikle kadınları ilgilendiren davalarda daha ciddi sorumlulukları veya görevleri olacaktır: anne, kız kardeş, eş ve diğerleri.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status