İkizler Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında ikizler burcu, İkizler burcu insanları bu ayı başa çıkması biraz zor bulabilir. Hem fiziksel hem de zihinsel sağlığınız özel dikkat gerektirebilir. Her türden kafa karışıklığı yaşayabilir ve zayıf yönlerden rahatsız olabilirsiniz. Parasal işlemler başkalarında acıya neden olabilirken, düşmnlar da size sorun çıkarabilir. Aile harcamaları da artabilir. Ancak yine de tüm bu sorunlarla makul derecede iyi başa çıkabilirsiniz.

Çabalarınızla iş dünyasında kazanç sağlayabilir ve astlarınızın yanlış anlamalarını giderebilirsiniz. Aile meselelerine diplomatik ve duyarlı bir şekilde yaklaşmak daha iyidir.

İkizler Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Aşk hayatı çok heyecan verici olmayabilir, ama yine de birkaçınızın hayatında aşk doğma şansı var. Eşinizle olan ilişkinizin de bazı pürüzlü kenarları olabilir. Ancak sosyal bağlantılarınız mükemmel olacak.

Para: Ekonomik beklentiler geçici olarak sıkıcı olabilir. Yine de, bir şekilde tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarabilirsiniz. Bununla birlikte, arkadaşlarınızla eğlenmek için para harcayabilirsiniz. Parasal sonuçları olan herhangi bir şey yapmadan önce genellikle iyi düşünmeniz önerilir.

Kariyer: Çalışanlar, şimdi iş cephenizde bazı ilerlemeler olabileceğinden, umut verici zamanlar bekleyebilir. Yeni teknolojileri kullanmak size amaca yönelik bir deneyim sağlayabilir. Ayrıca çok çalışabilir ve hedeflerinizi ve beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

İş: Ticari faaliyetlere ciddi şekilde dikkat etmeniz gerekebilir. Ortaklarınızın bazı önemli görevleri bekletme olasılıkları vardır. Yeni anlaşmalar da beklenen sonuçları vermeyebilir. Bazı planlarınızı daha sonraki bir tarihe ertelemeniz de gerekebilir.

Profesyoneller: İkizler uzmanları, saatin ihtiyacını ve geçerli koşulları dikkate alarak eylem planlarını geliştirmelidir. Bu, onları olumlu bir şekilde göstermeye yardımcı olabilir. Aynı zamanda özgüvenle çalışmaları da gerekir ve bu onların tam potansiyelleriyle çalışmalarını sağlayabilir.

Sağlık: Şimdi sağlığınızı hafife alamazsınız. Romatizma veya ilgili rahatsızlıklar bazılarınızı etkileyebilir. Bu nedenle, lütfen tüm önlemleri alın ve ayrıca ihtiyaç halinde acil tıbbi yardım isteyin.

Eğitim: Bu, öğrenciler tarafından sağlam bir akademik şov için doğru zaman gibi görünüyor. Açık fikirli olmanız ve öğrenme becerileriniz, benzersiz yeteneklerinizi ve itibarınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Performansınız ebeveynlerinizi de memnun edebilir.

Şanslı tarihler: 2,3,7,8,20,21,29,30

Şanssız tarihler: 1,9,10,11,22,23,27,28

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status