İkizler Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında ikizler burcu, Merkür bu ay 5. Evdedir ve bu sadece bu burçta doğanlar için faydalı olarak adlandırılabilir. Bu, geçmişin iyi işleri olan Purva Punya’nızın sonuçlarının tadını çıkaracağınız zaman olabilir.

Ailede mutluluk olabilirken çocuklar da size neşe verebilir. Zekanız tezahür edecek, oysa meslek de size güzel bir gelir sağlayabilir. Size karşı düşmanca duygular besleyenler uzaklaşacak ve davalar sizin lehinize sonuçlanabilir.

Fitness seviyeniz de artabilir. Ancak çabalarınızda engellerle karşılaşabilirsiniz ve bu nedenle başarılı olmak için defalarca girişimde bulunmanız gerekebilir. Tüm ilişkilerinizde sabırlı ve dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Ayrıca, herhangi bir konuya çok fazla dahil olmayın çünkü çok fazla şey ters etki yaratabilir. Yurt dışı gezileri kartların üzerindedir. Lütfen karayolu ile seyahat ederken dikkatli olun ve ayrıca gece boyunca uzun mesafeli seyahatlerden kaçınmaya çalışın.

İkizler Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk büyük olasılıkla tatlıdır ve aşıklar yakınlık ve şefkatle yakın bir ilişki kurabilir. Bir kaçınızın hayatında da yeni aşk çiçek açabilir. Eşler arasındaki ilişki de oldukça samimi olabilir.

Para ve Kariyer: Parayla ilgili konularda önemli gelişmeler kaydedilebilir. Mesleğiniz veya işiniz yoluyla önemli miktarda gelir elde edebilirsiniz ve aile ihtiyaçlarınızı ve diğer temel gereksinimleri karşılayacak yeterli paraya sahip olabilirsiniz. Şimdi de gelecek için tasarruf edebilirsiniz.

Sağlık: Genel sağlığınız iyileşebilir. Ayrıca bazı kronik rahatsızlıklarınız için doğru tedaviyi de alabilirsiniz, bu onların tam iyileşmesine katkıda bulunabilir. Özellikle sinir ve cilt ile ilgili hastalıklardan muzdarip olanlar artık rahatlayabilir.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,9,12,13,14,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,16,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status