İkizler Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında ikizler burcu için bir hayli enerjik olmaları gereken olaylar olacak. Bir süredir durağan giden iş hayatınızda artık atağa geçme vaktinin geldiğini anlayacaksınız. Son aylarda çok fazla tembellik yapmış olabilirsiniz. Ancak bu ay sizin için çok verimli ve hareketli geçecek. Sorumluluklarınız artabilir ve mesleki alanda büyük fırsatlar önünüze çıkabilir. Ancak bu fırsatları değerlendirmeniz için fazlasıyla kontrollü ve azimli olmalısınız. İş hayatınızdaki monoton günlerin geride kalmış olması bazı ikizler burcu olanları mutlu edecek. Geleceğe dair güzel temeller atacağınız bir ay yaşayacaksınız. Ayın ilk günlerinden itibaren içinizde bir heyecan ve sabırsız bekleyiş olacak.

Ekim ayının başlarında ikizler burcunun hayatında yepyeni sorumluluklar alma vakti diyebiliriz. Bu ayın başında başlayan bu koşuşturmalı süreç neredeyse bir buçuk yıl sürebilir. Özellikle ilerleyen aylarda iş hayatınızda büyük sorumluluklar verilebilir, terfi alabilir, iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, işleriniz bir anda açılacak. Hatta uzun süredir üzerinde uğraştığınız yeni projelerden bu ay verim almaya başlayacaksınız. 2017 yılının adeta en güzel ayı diyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda çok sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu ay hayallerinize yakınlaştığını hissedebilir, umutlarınızın peşinde koşabilirsiniz.

Ekim ayının ortalarında parasal konularda şansınız açılacak. Özellikle 10 Ekim tarihinden itibaren ekonomik anlamda yeni kazanç kapıları önünüze çıkabilir. Yeni işler alabilirsiniz. Ya da maaşta zam veya ikramiye alma söz konusu olabilir. Son aylarda yolunda gitmediğini düşündüğünüz şeyler 5 Ekim dolunay etkisi sonrası düzelmeye başlıyor. Ayın ortasında artık şansın sizden yana olduğunu anlayacaksınız. Bu ay gündeminizde iş, eğitim ve para kazanmak olacak. Aşk ve ilişkiler ikinci planda kalacak.

Ekim ayı sonlarına doğru aile hayatında her şey yoluna girecek. Geçim sıkıntının azalmasının da bunda etkisi olabilir. Para konularını halletmeniz ile birlikte aile içi gerginlikler azalabilir. Ayın ortasında bazı borçlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Aşk hayatında büyük bir değişime hazırlıklı olmalısın. Artık ciddi bir ilişki yaşamak, evllilik gibi isteklerin olabilir.

İkizler Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan ikizler burcu, bu ay aşk hayatlarında yanlışlarının farkına vararak gönül alacaklar. İlişkilerde yapıcı olmak çok önemli olacak. Özellikle ilerleyen günlerde ilişkinizi ciddi hale taşımak, evlenmek gibi hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile gelecekte yuva kurmak isteğinizi dile getirebilirsiniz. İkizler burcunda bu ay 1970 ila 1984 yılları arasında doğan kişiler aşk hayatlarında aradıkları mutluluğu bulacaklar. Eğer ayrılık veya boşanma gibi konular gündemde ise, tekrar barışma söz konusu olabilir. Bu ay ilişkinizde bir şeyler düzelecek. İş hayatında Ekim ayı çok zorlayıcı olacağı için ilişkinizde sevdiğiniz insana fazla zaman ayıramayabilirsiniz. Ancak karşı taraf bunu anlayışlı karşılayabilir.

Yalnız ya da bekar olan ikizler burcu bu ay yeni bir aşka yelken açmak istemeyecekler. Birileri ile flört edebilirsiniz. Ancak ciddi bir ilişki yaşamak istiyorsunuz ve bunun için de acele etmeyeceksiniz. Artık hayatınıza girecek insan ile evlenmek istiyorsunuz. Bu nedenle ilişkilerde ince eleyip sık dokuyabilirsiniz.

Evli olan ikizler burcu Ekim 2017’de eşlerinin kendilerine bazı konularda anlayış göstermelerini bekleyecekler. İş hayatınızda çok fazla sorumluluğunuz olması ve kariyerinize odaklanmanız sebebiyle partnerinize fazla zaman ayırıp ilgi gösteremeyebilirsiniz. Ancak geçim sıkıntınızın bu çabalar sayesinde azalması ile eşiniz sizi destekleyebilir. Eşiniz ile aranızdaki güven problemleri bitebilir. 23 Ekim sonrasında doğru iletişim ile ilişkinizdeki sorunları çözebilirsiniz.

İkizler Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

İkizler burcu Ekim ayı iş ve kariyer alanında bir anda yükselişe geçecekler. İşsiz olanlar yeni bir işe girebilirler. Çalışan ikizlerin ise bu ay daha tempolu çalışma ortamları olacak. Ekim 2017’de ikizler terfi alabilir, kendi işlerinde ise başarı yakalayabilirler. Hatta her şey beklentilerinizin çok daha üstünde olabilir. Kısacası kariyer alanında şansınız bir anda bir açılacak, tam açılacak. Tabi, bu durum sorumluluklarınızın artmasına da neden olacak. Özel hayatınıza daha az zaman ayırmanız gerekebilir. Ancak kazanç kapılarının artması ile birlikte, birikim yapacak fırsatınız da olacak. Ekonomik anlamda rahat bir nefes alacaksınız.

İkizler burcu Ekim ayında parasal konularda bir hayli şanslı olacaklar. Yarım kalan işlerinizi tamamlama fırsatınız olacak ve emeklerinizin karşılığını Ekim ayından itibaren almaya başlayacaksınız. İş seyahatleri gündeminize gelebilir ve başarıya ulaşmak artık çok daha kolay olacak. Yeter ki önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin ve işinizi sımsıkı sarılın.

İkizler Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında ikizler burcu sağlık konusunda mevsim değişimine karşı dikkatli olmalılar. Bu ay kas ve eklem ağrılarınız olabilir. Özellikle havaların bir anda soğuması ile birlikte kırgınlık hissedebilirsiniz. Ekim ayının son günlerinde kilo almamaya dikkat edin ve yeme içmenizde kontrollü olun. Yoksa kilonuzda hızlı bir artış olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status