İkizler Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında ikizler burcu, hayatlarının birçok alanında önemli gelişmeler umabilirler. Bunun nedeni, Mars’ın ve aydınlatma armatürlerinin tutulmalarının kişisel ve profesyonel yaşamınızda kalıcı değişiklikler yaratması olabilir. Aşk hayatınızın ve ilişkilerinizin maksimum faydaya tanık olabileceği söylenebilir. Ancak, kavgalara ve yanlış anlamalara yol açabileceğinden, arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla veya ağ çevrelerinde hararetli tartışmalara girmemeye dikkat etmeniz gerekebilir.

Aşk ve ilişkiler: Mars ve Venüs tutkulu ve çekici görünmenize ve ilgi odağında kalmanıza yardımcı olabileceğinden, aşk birkaç kişinin hayatında doğabilir. Bazılarınız sosyal çevrelerinizde sevgiyi oldukça kolay bulabilir. Gezegensel konumlar, bir kaçının çalışma ortamında hayat arkadaşlarını bile bulabileceğini gösteriyor. Bu sefer aşk hayatınızla ilgili büyük kararlar verecek güvene sahip olmayabilirsiniz.

Bakınız: İkizler 2021 Yorumu

Finans: Ay tutulması, cüzdanınızı biraz zorlayabilir. Bununla birlikte, 30 Kasım’daki ay tutulmasından sonra zengin olma şansınız var, ancak lütfen herhangi bir büyük parasal risk alma konusunda dikkatli olun. Birkaç kişi söz konusu olduğunda, eş veya kayınpeder aracılığıyla şimdi bazı gizli servetleri keşfetme olasılığı bile vardır. Ancak bu konuda sakin ve dikkatli olmak, bu konuda heyecanlanmamak ve açgözlülük yapmamak önemlidir.

Kariyer: Çalışanlar bazı olumlu gelişmeler bekleyebilir. Herhangi bir yeni ödev veya proje üstlenmeden önce bekleyen görevleri tamamlamaya odaklanabilirsiniz. İletişim becerileriniz, iş yerindeki üstlerinizden ve meslektaşlarınızdan takdir edilmenizi sağlayabilir. Haritanızdaki kariyer gezegeni Jüpiter, kariyer ve mesleğin doğal gezegeni Satürn ile birlikte olacak. Bu, işyerinde olgun düşüncenize yol açabilir ve bazılarınıza üst düzey bir pozisyonda veya rolde umut verici bir başlangıç ​​sağlayabilir.

İş: İş potansiyelleri artık beklenmedik ve hatta gizli kaynaklardan arayabilir. Ortaklık işi şu anda sizin için umut verici görünüyor. Ancak, iş ortaklarıyla ilgili olarak şeffaf olmayabilecekleri ve daha sonra sizin için sorunlara yol açabilecekleri için ayrıntılı bir geçmiş kontrolü yapmaya hazırlıklı olun. Ancak, kıdemlilerinizin takdirini kazanabilir ve hedeflerinize sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Profesyoneller: İkizler uzmanları iyi vakit geçirmeyi bekleyebilir, ancak iş yerinde zihinsel gerginlik veya stres olmadan da olmayabilir. Bu, özellikle yayıncılık, hesaplar veya BT sektöründeyse böyle olabilir. Görevler beklemede olabilir ve dosyalar bu ay masanızda birikebilir, bu nedenle lütfen işinizi zamanında bitirmeye dikkat edin. Çıktınızı ve üretkenliğinizi artırmak için sistematik bir yaklaşım izleyin ve daha organize olun. Bu size üstlerinizin saygısını ve takdirini kazanabilir.

Sağlık: Bu sefer sağlık cephenizde önemli bir sorun görülmez, ancak zihinsel baskı veya ızdırap nedeniyle bazılarınız için yine de endişeye neden olabilir. İşle ilgili stresiniz oldukça yüksek olabilir çünkü Balık burcundaki Mars iş hayatının motoruna yeterli yakıt sağlayabilir, ancak aynı zamanda sıkıntılar ve baş ağrıları ve hatta vücut ağrıları şeklinde buhar üretebilir. Fazla strese girmemeye çalışın. Yoga ve meditasyon yapmak ve Satvik yemekleri yemek bu konuda yardımcı olabilir. Mümkünse rahatlamak ve gevşemek için masaj, stres terapisi vb. Deneyebilirsiniz.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı stresli bulabilir. Olumlu sonuçlar elde etmek için daha fazla odaklanmanız, dikkat etmeniz ve sıkı çalışmanız gerekebilir. Yurt dışı eğitim planları gecikebilir. Sizin için yüksek öğrenim gezegeni olan Satürn, doğum ayınızdan itibaren sekizinci evde otururken çok iyi sonuçlar vermeyebilir. Ancak Jüpiter’in buradaki varlığı, önümüzdeki aylarda fayda sağlamaya başlayabilmeniz için sıkı çalışmanıza ve gelecek için plan yapmanıza neden olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status