İkizler Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında ikizler burcu verimli bir ay olabilir. Uzmanlıkları ve verimliliği, onlarla ilişkili olanlara fayda sağlayabilirken, bağlılıkları profesyonel gelişimlerine yardımcı olabilir. Sanatsal eğilimleri de iyi bir ifade bulabilir ve başarı ile buluşabilir. Ancak, şimdi onlar için bazı tuzaklar olabilir. Bakış açılarından pratik olmalı ve düşüncelerin çoğalmasını önleyebilirler. İçtenliklerinin sorgulanabileceği bir durum ortaya çıkabilir ve bencillik onların stres seviyelerine katkıda bulunabilir. Ancak aralıksız çabalar, onlara istenen sonuçları verebilir ve itibarlarını arttırabilir. Ayrıca, herhangi bir konuda aile üyeleri ile çatışmaktan dikkatli olmaları gerekebilir. Şimdi onlar için biraz gerginlik olabilir, ancak sağlık durumu iyi olabilir.

Aralık’ta ikizler burçları çeşitli kaynaklardan alacağınız paradan memnun kalacaksınız. Büyük ölçüde, sizin için bazı nahoş borçlar, sorunlar ve diğer önemli finansal konuların olumlu sonuçlanmanıza yardımcı olacaklardır. Bu, her türlü mali belgeyi yerleştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Aralık ayında, eşinizin belirsiz, şüpheli veya garip hareketleri nedeniyle aşk ilişkiniz sıkıntılı olabilir. Evliliğiniz veya romantik partneriniz ile ilgili sağlık sorunları olabilir. Bu ay, hane veya mülkünüz için en iyi çözümü arıyor olacaksınız. Konfor, ev aletleri ve diğer malzemelerle ilgili ev ile ilgili görevleri tamamlamak için farklı yollar aramayacaksınız.

Bu ay, uygun bir hediye seçimi gerektiren en az bir toplantıya katılacaksınız. Aralık, 35 yaş üstü kadınlar için özel bir ay olacak. Çünkü yapılan işin ve elde edilen sonuçların memnuniyetini veya tanınmasını deneyimlemek için bir sebebi olacak. İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğan bir kadın ile aileniz veya mesleki ilişkiniz iyi gelişecektir. Bu ay, ailenizden biri, arkadaşlarınız veya arkadaş çevrenizdekiler gibi bir erkek veya bir erkekle stresli bir durum yaşayacaksınız.

Genç İkizler erkekleri aceleci veya riskli hareket ve kararlardan sakınmalıdır. Her ay olduğu gibi, Aralık ayında da hoşnutsuz, huzursuz ya da çevrenizle yüzleşmeye eğilimli olmak için bir sebep olacaktır. Bu ayda başarılarınız sabrınız, sessizliğiniz ve bazı olayların doğal gelişimini beklemeniz gerekir.

İkizler Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İkizler burcu gerçek aşkı bulabilir. Ancak bu insanlar hala bu zamana kadar kendi kalplerini açmamış olabilir. Hoşlandığınız kişiden duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Evli olanlar eşlerine danışmak ve sadece kararları almak için her zaman eşlerinden yardıma ihtiyaç duyabilir. Sevgilinizin yanında olmak ona yardımcı olabilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu 2019 Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansal cephede dalgalanmalar olabilir. Gelir daha az olmaz, ancak masraflar gerçekten yüksek olabilir. Aile üyeleri harcamalarında mantıksız ve abartılı olurlar. Bu, temel harcamalarda bile toplantı yapılmasını zorlaştırabilir ve bazen bu insanları borçlanmaya zorlayabilir. Kariyer cephesi, Aralık ayında İkizler için çok iyi olmayabilir. Pozisyonları ve tanıma gecikebilir, yanlarına gelen ek iş ile iş baskısı olabilir. İş arkadaşları da, kendileri için en iyi bilinen nedenlerden ötürü çok işbirlikçi olmayabilirler ve bu nedenle, bu insanların daha yumuşak bir çalışma ortamı yaratmak için üst düzeylerle samimi ilişkileri sürdürmeleri gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status