İkizler Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında ikizler burcu bu ay iş hayatında çok hevesli olacaklar. Mars, 9 Aralık‘ta su grubu olan Akrep burcuna girdiğinde, daha fazla enerjiye sahip olabilecek, yapmak istediğiniz işi seçebilir ve daha çalışkan, odaklanmış ve pratik olabilirsiniz. Daha fazla iş yapmak için daha fazla enerjiniz olabilir ve ne kadar çok iş yaparsanız o kadar mutlu olacaksınız. Sahip olduğunuzu hissedeceğiniz daha çok enerji sayesinde çok fazla iş ve sorumluluk alabilir ve kendi sınırınızı zorlayabilirsiniz. Bu nedenle kendinizi çok fazla zorlamaktan kaçınmaya çalışın. Aksi halde kendinizi stres altına sokuyor olacaksınız. Günlük hayatınızı, yaşam biçiminizi iyileştirmek ve daha üretken ve verimli hale getirmek için iyi bir gün olabilir.

Venüs, 1 Aralık tarihinde Yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık’ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda ilişkilerinizde mücadele edip uzlaşmaya çalışacaksınız, insanlarla uğraşmakta zorlanabilir veya iletişimde avantajlı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Başkaları net iletişime karşı kapalı olabilir ve daha iyi bir dinleyici olmaya çalışmanız gerekir. Zihninizi açın ve her iki taraf için de durumlara bakın. Ayrıca, gerileme sebebi ile ince bir şekilde düşüneceksiniz, bu nedenle kendinize karşı sabırlı olun.

Satürn, 19 Aralık‘ta toprak grubu olan Oğlak burcuna giriyor. Satürn 2020 yılına kadar Oğlak’ta olacak ve bu geçiş çok derin, yoğun bir dönem ile sonuçlanabilir. İçinizde gizlediğiniz şeylerin bir kısmını ortaya çıkarmak ve içinizdeki enerjiyi dışa yansıtmak isteyebilirsiniz. Duygusal bir zaman olabilir, ancak sonunda sizi daha güçlü hale getirebilir. Bu geçişin sizin için daha iyi bir sonuç vermesi mümkündür. Zor olan hedeflere ulaşmak isteyeceksiniz. Ancak ciddi konular, kesinlikle büyük bir sorun olabilir.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs 25 Aralık Oğlak burcuna katılıyor. Bu geçişle birlikte başlangıçlar yapmanıza izin verebilir. Tutkulu ve yoğun, dalgalı ve aşırı araştırma yapan ve öğrenmeye açık olabilirsiniz. Sizi dengelemek için diğerleriyle daha güçlü duygusal bağlardan yararlanabilir ve çalışmanızı planlamaya odaklanarak bir kursa başlayabilir. Bu ayın sonuna doğru iş hayatında zararı en aza indirgenmesini sağlayabilirsiniz.

İkizler burcunda 3 Aralık tarihinde dolunay oluşuyor ve bu dolunay duygularınızı yükseltebilir ve sizi en yakınınızdaki insanlara karşı daha hassas yapabilir. Ne hissettiğinizi daha kolay dışa doğru ifade edebilirsiniz. Ancak bu başkaları ile olan bazı zorluklara katkıda bulunabilir, bu nedenle öfkenize hakim olmaya çalışın. Bunun yerine kendi ihtiyaçlarınıza eğilmeye ve kendinizi duygusal olarak güçlendirmeye çalışın. 18 Aralık günü Yay’da yeni bir ay meydana geliyor. Merkür geriliyor ve bu ikinci şans için genellikle iyi bir zaman. Sizin için bu, geçmişten gelen insanlarla yeniden bağlantı kurmak, bir şeye yeniden başlamak, barışmak veya ilişkilerde dengeyi sağlamak anlamına gelebilir.

İkizler Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

11 Aralık ve 12 Aralık tarihleri aşk hayatında çok büyük sürprizler ile karşılaşacağınız günler olacak. İlişkilerde ay boyunca gerginlikler olabilir, bazen aranız açılabilir. Özellikle eski sevgilinizin tekrar size dönmek istemesi aklınızı karıştıracak.

İkizler Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

5 Aralık ve 6 Aralık tarihleri ikizler burcu için kariyer hayatında ve iş yaşantısında şanslı olacağı günlerdir. Ayın başında uzun vadeli hayalleriniz için yeni hedefler belirleyebilir, daha programlı çalışarak sağlam temelli projelere başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status