İkizler Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında ikizler burcu, genel olarak bu ayki faaliyetlerinde netlik eksikliği nedeniyle rahatsız olabilir. Mesleği açısından bu özellikle böyle olabilir. Kafanız karışabilir ve bu nedenle hem fiziksel uygunluğunuza hem de zihinsel sağlığınıza özel olarak dikkat etmeniz gerekebilir. Mali işlemler başkaları için acıya yol açabilir. Çocuklarınız sağlık sorunlarından muzdarip olabilirler, bununla birlikte ağır masraflar da olabilir. Düşmanlar da şu anda sizi rahatsız edebilirken, enerji eksikliği genel zayıflığa katkıda bulunabilir. Harcamalar da artabilir ve bu nedenle bunlar üzerinde kontrol sahibi olmanız gerekebilir. Yine de, tüm bu sorunlarla makul bir şekilde başa çıkabileceksiniz. Ayrıca astlarınızın yanlış anlaşılmalarından bazılarını giderebilirsiniz.

Aşk İlişkiler: Aşk hayatının ılımlı olması muhtemeldir. Fakat yeni aşk ilişkilerinin gelişmesi ihtimali var. Kartlarda kısa geziler de düzenlenmektedir. Evli olanların eşiyle olası sürtünmeler konusunda temkinli olmaları gerekebilir. Ancak sosyal bağlantılarınız güçlü olabilir.

Finans: Para sorunları çok umut verici olmayabilir, ancak bu sadece geçici bir fenomen olabilir. Ancak, tüm parasal taahhütlerinizi yerine getirmeyi başarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenceye de harcama yapabilirsiniz, buna karşılık muhtaç akrabalara mali yardım verme olanakları vardır.

Kariyer: Bu, genel olarak istihdam edilenler için sadece sıradan bir ay gibi görünse de, kariyerde biraz ilerleme bekleyebilirsiniz. Yeni teknolojiler kullanarak amaca yönelik bir deneyim edinebilirsiniz. Sıkı çalışmanız, işteki tüm beklentilerinizi karşılamanıza yardımcı olabilir.

İş dünyası: Ortaklıklar artık ticarette iyi getiri sağlayamayabilir. İş ortaklarınızın bazı önemli görevleri yerine getirmeme ve onları beklemede tutma şansı vardır. Bu nedenle, kişisel ilgi göstermeniz ve eldeki işlere odaklanmanız önerilir.

Profesyoneller: İkizler uzmanları şimdi tam potansiyellerinde performans gösterebilirler. Kendine güveniyor olabilirsiniz, bu da yüksek verimlilikle çalışmanıza ve sonuç vermenize yardımcı olabilir. Faaliyetlerinizi zamanın ve koşulların gereklilikleri doğrultusunda planlamak yine de daha iyidir.

Sağlık: Sağlık sadece ortalama olabilir ve dikkat gerektirebilir. Romatizma gibi rahatsızlıklardan etkilenebilirsiniz. Bu nedenle, durumunuza şans vermeyin ve bunun yerine gerekli tüm önlemleri alın.

Eğitim: Bu, öğrencilerin eğitim arayışlarında başarılı olmaları için doğru zaman olabilir. Açık zihniniz benzersiz becerilerinizi ve itibarınızı geliştirmeye yardımcı olabilir. Ebeveynleriniz de akademik performansınızdan memnun olacaktır.

Şanslı tarihleri: 5,6,7,10,11,12,24,25,30,31

Şanssız tarihler: 3,4,13,14,26,27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status