İkizler Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında ikizler burcu aileden bir erkek ile görüşmeleriniz ya da görevleriniz olabilir. Hatta dikkatiniz 35 yaşın üzerindeki bir erkekle ilgili etkinliklere veya toplantılara vermeniz gerekebilir. Artık başarılarınızın birçoğu, ailenizdeki veya profesyonel çevrenizdeki bir adamın hareketlerine veya kararlarına bağlı olacaktır. Bu ay, gelirinizde hafif bir artışla sizi memnun edecek, ki bu da hem kendi hareketleriniz hem de ailenizdeki bir başkasının sayesinde olabilir. Ağustos senin için benzersiz bir ay olacak. Çünkü yeteneklerinizi göstermek, fikrinizi veya planınızı gerçekleştirmek için yeni fırsatlar ya da yeni olanaklar ortaya çıkıyor. Şans senden yana olacak, çünkü senin faaliyetin, irade ve sabrın güzel sonuçlar verecek.

Ağustos’ta ikizler burçları her hareketinizin iyi ölçülmesi gereken bir zaman olacaktır. Olayları veya insanları acele etmeyin veya teşvik etmeyin. Her şeyin kendi zamanı ve yeri vardır. Bazı şeylere zamana bırakmanız çok daha hayırlı olacaktır. Birçok sorun ya da belirsiz şeyler şimdi birer birer geçmişte kalacak. Gelecekte ne belirlendiğini daha net göreceksiniz (en azından bu yılın sonuna kadar).

Ağustos ayı, birçok güzel etkinlik, birçok güzel insanla ve özel deneyimlerle toplantılarla geçecek. Sosyal ortamlarda yeni dostluklar kurulabilir. Çoğunuz, sevgiyi yaz deneyimleri için bir öncelik haline getirecektir. Her şey amacınızın ne olduğuna bağlı olacaktır: macera, eğlence ya da istikrarlı bir ilişki kurmak.

Bu ayın sorumluluklarını etkili bir şekilde halletmeniz gerekebilir, çünkü insanlar zaman zaman sabrınızı test etmeye çalışabilirler. İyi bir kimlik ve tanıma kazanmak için çalışmalarınıza odaklanın. Sosyal çevresini genişleteceksin. Senin egosentrik davranışınız endişelerinize katkıda bulunabilir. Diğer insanların çalışmalarına gereksiz yere karışabilir ve bu da rahatsızlığa neden olabilir. Bu nedenle, işinize odaklanın ve ilgisiz konular hakkında düşünmekten kaçının. Aile üyeleriniz ile sizi rahatsız eden farklılıklar olabilir. Bu ay genel güçsüzlük çekebilirsiniz.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Görüntünüzü korumak için nötr olmanız gerekebilir, çünkü bazı şeyleri daha da kötüleştirebilecek bazı karışıklıklar olabilir. Kendinizi çekici hissetmeyebilirsiniz ve bu da keyfinizi kaçırabilir, özgüveninizi karşı cinse karşı düşürebilir. Evli olanlar işlerinden eşlerine zaman ayırmakta güçlük çekebilirler. İlişkinizi korumak için partnerinize güvenin. Çalışmanızı berbat edebilir ve sorunu çözmede beceriksiz gibi görünebilirsiniz.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, kariyeriniz için bazı görevleri büyük çabalarla temizleyebilirsiniz. İş başında büyük kararlar alacaksınız. Aynı zamanda onları yaparken de pratik olmalısınız. Uzun süredir arzuların bazıları bu ay gerçekleşecek. İş arkadaşlarınızla iletişiminizde net olun. Mali olarak, bu ay bazı etkisiz kazanımlarla uyum sağlamanız gerekebilir. Mevcut görevlerinizi yerine getirene kadar yeni taahhütler vermekten kaçının. Yüksek bütçenizi planlayabileceğiniz aylık bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status