İkizler Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da ikizler burcunu neler bekliyor? İkizler burcunda bu yıl daha cesaretli, cüretkar, yenilenmiş ve zor durumlarla baş edebilecek güce sahip olacaksınız. Bazen, kendinizi sıkıcı ve enerjiniz düşük hissedebilirsiniz. Pozitif kalın. Potansiyeliniz, zekice ve zeka gerekli olan durumlarla başa çıkmakta size kolaylık sağlayacak. Finansal olarak iyi yükselişte olursunuz. Ancak, bir şey sizi toplumdan uzaklaştırabilir. Bu yıl, uzun zamandır bekleyen bir plana sahip olabilirsiniz. Yorgun hissedebilirsiniz ve bu nedenle, planlarınızın tam akışa girmesi zaman alabilir. Bu yıl zekice savaşmalısın. Hobi ve ilgi alanlarına veya büyük insan topluluğuna gereksiz ziyaretlerden kaçınmanız gerekir.

2019 yılında ikizler burcu Ocak ayı başlarından, Nisan ayı başlarına doğru istekler değişebilir, ancak çoğu ikizler burcu Mayıs ayı ortasından Haziran 2019’un sonuna kadar daha azimli olacaktır. İlişkiler ve para da bu dönemlerde önemli konular olacak ve uzun süredir beklenen bir finansal ödül yıl ortasında gelebilir. Bazıları için asıl mesele yakın ilişkiler içinde olacak. İlişkiler ve seyahat, Eylül sonundan yılın sonuna kadar en iyisi şekilde olur.

İkizler Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl çabalarınız işyerinizde kabul edilecek ve ödüller ve promosyonlar olabilir. Bazılarınız tanıtımınızla birlikte izlenecek sıkı protokoller alabilir. Değişimleri beğenmeyebilirsiniz, ancak gelirinizden memnun kalacaksınız. Mesleğinize adamış olun; Üstlerine veya meslektaşlarına karşı çıkmayın. Tavsiye sözlerini çalışanların ve organizasyonun refahı için dikkate alabilirsiniz. Kariyer hayatında değişim Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleşebilir. 21-28 Mayıs’ta doğanlar, Mart ayı sonlarından itibaren yeni bir alana girmeye karar verebilir. 1-7 doğumlar yaratıcı veya sanatsal alanlarda iş aramak için en iyisidir.

Bu yıl finansal beklentileriniz elverişli görünüyor. Ancak, sevdiklerinize evde ve dışarıda sevgiden para kazanırsınız. Eğer kontrol etmezseniz, bu kontrol edilemeyen masraflara yol açabilir. Ara sıra para kazanacak olmanıza rağmen, bunu yapıcı amaçlar için harcamanız gerekir. Evde uğurlu olaylar için para harcayabilirsiniz. Bazıları, kalitelerinizi övünerek paranızı ele geçirmeye çalışabilir. Ayrıca öfke, hayal kırıklığı, kıskançlık ve egodan da para kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, duygularınızı kontrol edin.

İkizler Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Bu yıl, öğrenciler için çalışmalarınızda dikkat dağıtıcı olabilir. Bu nedenle, çalışmalara konsantre olmanız gerekir. İyi notlar almak için ekstra özen ve dikkat çekmeniz gerekir. Çabalarınız asla boşa gitmeyecek. Kendinden emin olun. Ebeveynlerin çocuklarının çalışmaları için iyi bir ortam oluşturmaları istenir. Üniversite öğrencilerinin özel çalışmalarına özel dikkat göstermeleri de tavsiye edilir. En içten çabalarınız iyi takdir görecektir. Eğer mezuniyetinizi takip ediyor veya belirli bir alanda araştırma yapıyorsanız, araştırmanızı yerine getirerek tamamlayacaksınız. Bu yıl, insanların kendi ilgi alanlarında uzmanlaşmaları için elverişli olacaktır. İyi bir öğretmen ya da bilgi edinmek için güvenebileceğiniz bir rehber bulacaksınız.

İkizler Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu sene sağlık durumunuz iyi olacak. Aşırı kilolu, diz ağrısı veya yaşam tarzı ile ilgili rahatsızlıklarınız varsa, ihtiyati tedbirler almanız gerekir. Bu yıl fitness merkezlerine kayıt yaptırmak ve sağlıkla ilgili sıkıntılardan kaçınmak için en iyi dönem. Hareketsiz bir yaşam tarzı sürdürüyorsanız, kilo alımını ve etkilerini önlemek için sıkı bir fitness rejimini izlemeniz gerekir. Sağlığınız için harcamanız ve sağlıklı kalmanız çok önemlidir.

İkizler Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Venüs yine etkisini gösterir ve kişisel ve sevgi ilişkileri Mayıs ve Haziran aylarında bir miktar değişiklik yaşayabilir. Kendinize benzer bir insanlarla tanışabilirsiniz. Eski sorunlar ve sabırsızlık Ağustos ve Eylül aylarında sizden gelen ilişkideki uyumu etkileyebilir. Eylül ayının sonlarından itibaren aşk hayatında bir iyileşme ve ilerleme süreci başlıyor.

Bu yıl ailede mutluluk olacak. Aile üyeleriniz size daha fazla beklentiye sahip olabilir, bu da sizin sorumluluğunuza katkıda bulunabilir. Aile üyelerinizden sevgi ve destek alacaksınız. Ailenizle seyahat planları yapabilir ve bir gezi fikrine katılabilirsiniz. Boyun, omuz veya alt karın ile ilgili sorunlardan muzdarip olabileceği için annenize iyi bakmanız gerekebilir. Büyük kardeşin sana destekleyici bir el sunacaktır. Ancak, küçük kardeşlerinizle yanlış anlaşılma olabilir. Daha iyi iletişim sorunu çözecektir. Yaşam partneriniz ikinci planda rolünü oynayacak ve faaliyetlerinizi yakından takip edecektir. Birçok sorunla karşılaştıktan sonra bile evde huzur bulacaksın. Evde yardım teklif edin veya yaşlılara yardımcı olun ve güvenilir olun.

İkizler Burcu Ocak 2019 Yorumu

Kariyeriniz ve hayatınızın emelleri ile ilgili çok yeni ve benzersiz fikirleriniz var. Bazı insanlar bu yeni konseptlerinize tuhaf diyebilir, ama hey bu ilk defa olmaz! Bu hedefe ulaşma yolunda, yol boyunca bazı beklenmedik yardımlar alabilirsiniz. Başarıya giden yolda otostop çekerken sizi alacak kadar çekici ve cazip birini arıyorsanız, tekrar düşünün. Bu yardım büyük olasılıkla sizden daha yaşlı birinden gelecektir. Mutlu Yıllar!

İkizler Burcu Şubat 2019 Yorumu

Ay başlangıcı oldukça sakin ve kolay geçer. Eğer bir randevunuz varsa, çok iyi geçebilir. Bundan sonra muhtemelen çok iddialı ve dinamik olacaksınız. Ancak, Sevgililer Günü’nde bir takım kalp kırgınlıkları olabilir. Ay sonuna kadar garip bir şey arıyor olabilirsiniz, bir dğeişim isteyebilirsiniz ya da saçlarınızı boyamak için ruh halinde olabilirsiniz, hangisi olduğunu söyleyemem. İyi eğlenceler!

İkizler Burcu Mart 2019 Yorumu

Bu ay sizin için önemli bir şey yok, bu yüzden bazı kötü şeyler yapmaya karar vermeye meğşlli olabilirsiniz (tabi ki gerçek astrolojik yönlere dayanarak). Ayın ilk haftası muhtemelen küçük bir kasırga gibi eseceksiniz. Özellikle büyüleyici olacaksınız, bu yüzden yakın zamanda sinirlendiğiniz tüm insanlarla ilişki kurmak iyi bir zaman olabilir. Sonra işler parçalanmaya başlıyor ve ayın sonunda, muhtemelen olumsuz bir ruh halinde olacaksınız ve ailenizle kötü iletişim içine girebilirsiniz.

İkizler Burcu Nisan 2019 Yorumu

Özellikle “kariyeriniz söz konusu olduğunda”, “olağandışı fikirleriniz” ile ilgili bir izlenim bırakacaksınız. Görünüşünüzü değiştirmek için bir dürtü hissedebilirsiniz, ama yine de, radikal bir değişim istemeyebilirsiniz. Bu ay kendin için biraz zaman ayırmaya çalış. Kendi kabuğunuza çekildiğiniz, kimseyle konuşmadığınız bir zaman, sadece yalnız oturun ve yeni fikirlerin süzülmesine izin verme zamanı.

İkizler Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay, çoğu insan için çok mutlu bir aydır, ancak bazılarınız bir otorite figürü ile çatışma ve fikir ayrılıklarına sahip olabilir. Bu çok iyi bir fikir değil. Bu kişiye daha sonra ihtiyaç duyabilirsiniz ve güç mücadelesi gelecekte sizin için aksilikler anlamına gelebilir. Bunun dışında oldukça güzel bir ay bekleyebilirsin. Dinamik ve enerjik olacaksınız ve fikirlerinizi gerçekten başkalarına sunabileceksiniz. Özellikle iyi bir ruh halinde olacaksınız ve gerçekten keyif alacaksınız.

İkizler Burcu Haziran 2019 Yorumu

Doğum günü pastasındaki mumları üflerken, geçmişten günümüze nerede olduğunuzu ve geçmişte neler yaptığınızı incelemek için biraz zaman ayırın. Bu, yeni bir döngünün başlangıcıdır ve eğer yeterince uzun (hem akılda hem de bedende) sessiz kalırsanız, zaman içinde bir pencere açılabilir ve geleceğe dair bazı kavrayışlar kazanabilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun!

İkizler Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Yapman gereken ilk şey akıl karışıklığına son vermek ve eğlenmeye da zaman ayırmaktır. Daha sonra, sorumluluklarınıza kendinizi hazırlayın. Kariyer fırsatları ufukta olabilir, ancak bazı engeller ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, bazı şeyleri geride bırakabilirsiniz. Ayın geri kalanını eğlenerek geçirin!

İkizler Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Bu ay “kötü çocuk” olmak için kötü bir dürtü olabilir. Bu, özellikle de kadın iseniz, gerçek bir sorun olabilir. Yükselen olarak oğlak ya da Başak olsaydınız, sorumluluk duygunuz ile özgürlük ihtiyacınız arasında mücadele edebilirsiniz. İyi bir şey değilsin! Bu çok iş gibi geliyor! Bazılarınız hala işte başarı için bazı eğlenceli şeylerden vazgeçmek zorunda hissediyor olabilirsiniz. Ama bunu yeterince görmezden gelirseniz, geçer.

İkizler Burcu Eylül 2019 Yorumu

Her şey senin için berbat gibi gelebilir! Çeneni kapalı tutamazsan yanlış kişiyi kızdırırsın ve ihtimal nedir? Çok fazla zaman geçirmeniz gerekebilir ve eğlenceye zaman ayıramazsınız, aksi halde başarı için bir fırsat kaçma olasılığı da var. Ay ortasından sonra, net bir şeye bağlanmakta güçlük çekersiniz ve çok fazla konuşulmayacaksınız. Ay sonuna kadar tekrar büyüleyici kendinize dönmelisiniz.

İkizler Burcu Ekim 2019 Yorumu

Bu ay enerjiniz son derecek yüksek olur. Esprili, çekici ve sonsuz düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmaya istekli olacaksınız. Ayın ortasından sonra çok kolay bir zaman geçirecekler. Ay içinde, karamsar bir havaya girebileceğin bir kaç gün olabilir. Bu yüzden, en iyi kıyafetinizi giyin ve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacak şeyler yapın.

İkizler Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bu ayın ortasına doğru birini kızdırabilirsiniz. Bu kişi otoriter biri olabilir ve aranızdaki anlaşmazlık ilerleyen zamanlarda size zararlı olabilir. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu ay harcamalar konusunda da biraz daha temkinli olmanızda fayda var.

İkizler Burcu Aralık 2019 Yorumu

Ayın başlangıcı, çoğunuz için oldukça zayıf hissedeceksiniz. Ortaklıklar, eski ya da otorite figürü ile kötü sahneler ve hayatınızda önemli bir kişi ile çirkin bir olay ile ilgili sorun, sabırsızlıkla beklediğiniz şeylerden sadece birkaçıdır. Bazılarınız da kimsenin senden hoşlanmadığı hissine kapılabilir. Daha sonra pişman olacağınız bir şey söylemeyin. Neyse ki, her şey ay sonuna kadar çoğunuz için çok daha iyi olacak. Mutlu tatiller!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status