İkizler Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de ikizler burcunu neler bekliyor? İkizler burcunda bu yıl yepyeni fikirlerle dolu olabilirsiniz, ancak sonuçlar açısından beklenenden daha düşük ilerleme olacaktır. Bu yıl, işle bağlantılı yaratıcı fikirlere çok yüksek önem vereceksiniz. İş hayatında yeniliklere açık olacaksınız. Bazı ikizler çok büyük projelerde yer alabilirler. Çelişkiler ya da güven problemleri bu yıl ilişkilerde sorunlar ortaya çıkaracak. Özellikle hayatınıza karışmak isteyen kişilere karşı agresif olabilirsiniz.

2018 yılında zihniniz son derece aktif olacak, ancak bazı engeller yüzünden endişeleriniz olacak. Bu yıl konsantre olmak zor olabilir. Çünkü aklınızı kurcalayan bir takım konular sizi huzursuz edecek. Size olumlu sonuçlar verecek faaliyetlere odaklanmak güçleşecek. Bu yıl önemli konularda yoğunlaşmaya çalışacaksınız. Birçok şeyi aynı anda yapmaktan kaçınmalı ve kişisel yaşamda ve ortak çalışma alanlarında engeller ile karşılaşmaya hazır olmalısınız.

İkizler Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Çok yaratıcı olacaksınız, bazı çok büyük projelerde yer alacak ve planlama kabiliyetine sahip olduğunuzdan bu yıl fazlasıyla ödüllendirici şeyler olacak. Zihinsel kabiliyetiniz çok görev görebilme yeteneğinizi arttırarak, yaratıcı olmanızı ve fazla miktarda iş çıkarmanızı sağlayacak. Aynı anda çok fazla sorumluluk ve iş ile uğraşmanız, bazı önemli projelerde zaman kaybına yol açabilir. Geçmişle ilgili tecrübeler, özellikle de 12 Ekim‘den yıl sonuna doğru daha fazla başarı elde edebilmeniz için size doğru öğrenmeyi ve hareket etmeyi sağlayacak.

İş ortamı muazzam derecede gelişecek ve senenin sonuna kadar iş yerinde bariz bir lider olarak görünebilirsiniz. Ortaklıklar zor olacak ve yurtdışı kaynaklardan dolayı sıklıkla engeller olacaktır. Yeni fikirler başlangıçta reddedilecek ve ortak projeler Nisan ve Ağustos 2018 arasında tartışmalı olacaktır. Yatırımlar engelleneceğinden iş yatırımları konusunda ihtiyatlı olun.

Yeni bir gelir kaynağı ve potansiyel bir gelir artışı mümkün olacaktır. Ancak dikkatli değilseniz, israf giderler kazancınızı geçersiz kılabilir. Eş veya iş ortağından gelen bir fikir, kötü ve zarar verici mali duruma dönüşebilir. Dikkatli olun ve en iyi kararı vermeye çalışın. Bu sene miras konusunda engeller olabilir.

İkizler Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Sevgi ve ilişkiler harika olacak. Bu yıl yeni bir aşk ilişkisi ortaya çıkabilir. Şubat ve Mayıs 2018 arasında aşk hayatında son derece şanslısınız. Ayrıca, Ekim ve Kasım aylarında ilişki kaderini değiştirebilecek bir romantizm ortaya çıkabilir. Her iki olay da, yılın başında ilişki profilinize nasıl baktığınızla ilgili olacak. Eper ilişkinizi sonlandırmak istiyorsanız, bitiş olabilir. Ya da ilişkinizi canlandırabilir, partnerinizle uyum sağlayabilirsiniz. Evlilik konuları çok mutluluk getirecek. Romantik bir evlilik yapılabilir. Sevgilinizle evlenmeyi planlıyorsanız, bu yıl çok olumlu olacak. Temmuz ve Ağustos aylarında öfke kontrolü sağlayamamak ilişkilere zarar verebilir, bu yüzden temkinli olun.

Sağlık 27 Haziran ve 28 Ağustos 2018 tarihleri arasında yüksek olabilir ve yaralanma riski de yüksek olabilir. Temkinli olmaya gayret edin ve sağlıklı seçimler yapın. Bu yıl stresten olabildiğinde uzak durmaya çalışın.

Genel olarak, bu yıl ikizler burcu için iyi görünüyor. İş hayatında istikrarınız ve iyimser yanınız, çabalarınız sayesinde çok iyi ilerleme olacaktır. Bu yıl yeni şeyler öğrenmeye açıksınız. Aynı anda pek çok işle uğraşabilirsiniz. Yoğun bir çalışma hayatınız olabilir.

İkizler Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu ay eşiniz ya da sevgiliniz ile bazı konularda birlik olabilir ve ortak girişimlerde bulunabilirsiniz. Eşler arası uyum olacak ve birlikte güzel kararlar alınacak. Mümkünse, iş seyahatine eşinizle birlikte çıkmayı deneyin. Bu sadece iş açısından faydalı olmayacak, aynı zamanda ikiniz arasındaki bağ da güçlenecektir. İş ortaklıkları karlı olacak ve eve giren para miktarı artacak. İşyerinde büyüme güçlü görünüyor, ancak maddi olarak bazı akıllıca kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Tasarruflarınızı yönetin ve herhangi bir mali sözde bulunmadan önce iki kez düşünün.

İkizler Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat ayında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Birikimlerinizde artış görünüyor. Küçük kısıtlamalarla, bu süre zarfında tatmin edici bir nakit akışı olacak. Mali cephe güçlendiyse, kendinizi dine eğilimli bulabilirsiniz. Ev içinde de bu ay huzur bulacaksınız.

İkizler Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayında bazı şeyler sizin lehinize olacak. Profesyonel cephedeki başarı var. Yeni şeyleri başlatmak ve sorunsuz bir şekilde çalışmak için sağlam, sağlıklı ve özgüven sahibi olacaksınız. Devlet görevlileri için bu ay ödül, terfi ve tanınırlık gösteriyor. Geçici işlerde çalışanlar için işleri kalıcı olma şansı vardır. Toplumdaki imajınız artıyor gibi görünse de ekstra çabanız gerekecek. Eğitim ve varlıklar, içinde çaba sarf etmeniz gereken alanlardır. Bazı aile büyükleri ile mal mülkiyet anlaşmazlıkları yüzünden arabuluculuk yapmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayı sizin için iyi finansal potansiyelleri belirleyen ay olacak. Refah artacak ve iş hayatında bazı endişeler azalacak. Övgüler ile birlikte çalışma hayatında ödüllendirilebilirsiniz. Kazancınız artabilir. Devlet işi ve aile işletmeleri tatmin edici sonuçlar verebilir. Devlet yetkilileri size önemli maaş, nakit akışı ve gelir sağlayarak lehinize karar verirler.

İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs ayı diğer aylara kıyasla daha az maddi kazanç elde edilecek aydır. Bazı kayıplar oluşabileceğinden dikkatli olun. Bununla birlikte, hükümetle ilgili çalışma ve ödüller için yabancı seyahatler olabilir. Bazı bağışlar yaparak refahınızı başkalarıyla paylaşın. Bazen biraz yalnız hissedebilirsiniz. Skandallardan, kavgalar ve çatışmalardan uzak durmanın bir yolunu bulmalısınız.

İkizler Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran ayı beklediğinizden de yoğun geçebilir. Kararlarınızı işler hale getirmek için ekstra yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Finansal kazançlar çok yüksek olmayabilir, ancak makul ve orta düzeyde kalacaktır. Herhangi bir büyük kayıp öngörülmese de sağlık sorunları ilerlemenizi yavaşlatacaktır. Tıbbi faturaları ödemek için ekstra harcama yapmanız gerekebilir. Kendiniz maddi varlıklarınızı iyi idare edebileceğinizi göreceksiniz. Genel olarak, bu ay sizin için aynı istikrarda ve ortalama bir ay olacaktır.

İkizler Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Bazı küçük sağlık sorunları yüzünden kendinizi yavaşça ve istikrarlı bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Bununla birlikte, işler yakında iyileşecek ve sizin için şanslı bir ay haline gelecek. Cazibeniz artacak. Genel refah yüksek olacak. Eldeki nakit ile pahalı şeyleri alım gücü rahat bir aydır. Gelir kaynakları, kazanma kapasiteniz yüksek olduğu için umut verici görünüyor.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos ayında ikizler burcu son derece cesur olacaklar. Zenginliğiniz büyük olasılıkla artacaktır ve refah da artış gösterecek. Herkes tarafından takdir edilecek akıllıca kararlar alma gücüne sahip olacaksınız. Mali durum ve geçim durumu güçlü gibi görünüyor, hac yolculuğu ihtimali olabilir. Herhangi bir maddi kazanç elde etmek istiyorsanız, bu ay iyi bir zaman olacak.

İkizler Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül ayında aile fertlerinin başarısından mutlu olacaksınız. Akıllıca kararlar almalısınız ve iyi liderlik özelliklerine sahip olmanız gerekiyor. İş yerinde büyüme, onur ve halk önünde saygınlığının yükselmesi mümkündür. Herhangi bir zihinsel stresten kaçınmak için yoga gibi ruhsal bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ruhsal huzur arayışında olacaksınız. Bu ay bilgelik, öğrenmeye açık ve heveslisiniz.

İkizler Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim ayında iş yerinizdeki pozisyonunuz yükselebilir. Zihninizi sakin tutun. İş hayatında şöhret artabilir. Bu ay boyunca çok ün ve şöhret olacak. İnsanlar sizin başarılarınızı konuşacak. Öğrenciler ve çalışan kişiler için hükümet kuruluşlarıyla ilişki kurmak için iyi bir zaman. Mali kazançlar elde edilecek güzel başarılar var. Sosyal alanınız genişleyecek olsa da, yeni kurulan ilişkiler kısa süreli olabilir. Genel olarak olumlu ancak basit ve ortalama bir ay olacak.

İkizler Burcu Kasım 2018 Yorumu

Çalışan bireyler için Kasım ayında kariyerlerinde parlak bir dönem olacak. Ekonomik kazançlar ve profesyonel büyüme göstereceksiniz. Yeni projelere ve ittifaklara girmek için iyi bir zaman olacak. Ortaklıklara pozitif bakabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Herhangi bir hukuki ve dava vakasına girerseniz yüksek masraf yapılacak.

İkizler Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık ayında sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Bu ay içinizde enerji ortaya çıkacak ve performansınız yüksek olacak. Eşiniz bazı kibir belirtileri gösterebilir, bu nedenle onunla samimi olmaya çalışın. İş yerinde daha iyi performans göstermek için sağlığınıza dikkat edin. İş ortaklarıyla olan ilişkiler iyi görünüyor. Kendi işini yapanların işleri açılacak. Ayın sonuna doğru, eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki bağ güçleniyor, ilişkilerde sorunlar azalıyor, ev içi gelirde de artış bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status