Kahve Falında İguana Görmek

Falda iguana görmek, aklınızda çok fazla plan projenin olduğuna ve bunlar için çok aceleci davrandığınıza yorumlanır. Her şeyin bir anda olup bitmesini istiyor olabilirsiniz. Ama tüm isteklerinizi aynı anda gerçekleştirmeye çalışmak yerine biraz zamana yaymanızda fayda olacak. Aceleci alınan kararlar sonrasında pişmanlıklar olması muhtemel diyebiliriz. Özellikle iş hayatında çok hırslı olmanız diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Çevrenizdeki çalışma arkadaşlarınız bu aşırı hırstan dolayı sizden uzaklaşabilirler ve eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Özellikle sosyal hayatınıza ve özel hayatınıza zaman ayıramamanız, beraberinde gönül kırıklıklarına yol açacak. Özellikle sevdiğiniz insanın size ihtiyacı olabilir ve sizden ilgi görememesi sebebi ile ev yaşantınızda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Her şeyi dengede tutmak sizin elinizde olacak. Ancak sadece çalışma hayatına odaklanmanız hata olabilir.

Kahve falında iguana görmek, iş hayatında emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağınıza, ancak aile hayatında tam tersi sıkıntılar ile uğraşacağınıza yorumlanır. Hayatınızda her şeyi düzene sokmakta zorluk çekebilirsiniz. Özellikle bazı sorumluluklarınız sebebi ile hep bir şeyler size engel olabilir. Kendinizi çok fazla yıpratmamaya gayret etmeli ve sorunları görmezden gelmek yerine, özellikle ilişkinizde yapıcı taraf olmalısınız. Falda iguana çıkması, elinizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, adeta tırnaklarınızla kazarak başarı elde etmek anlamına da gelir.

Kahve tabağında iguana anlamı, hane içerisinden bir insandan duyacağınız sözler sonrasında tartışma ortamı olması ve hatta büyük bir küslük yaşanması demektir. Akrabalarınız ile gergin olan iletişim tamamen kopabilir. Bazı konularda sizi suçluyor olmaları, sabrınızı taşırabilir. İnsanların bilip bilmeden hakkınızda bir şeyler söylüyor olması artık canınıza tak edecek ve susmakta güçlük çekeceksiniz.

Kahve falında iguana ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status