Kahve Falında İçki İçen Adam Görmek

Falda içki içen adam görmek, çok büyük dertler yüzünden kötü alışkanlıklar edinmek, bazı şeylerden bir süreliğine de olsa uzaklaşmak istemek anlamına gelir. Şu an bulunduğunuz koşullardan memnun olmayabilirsiniz. Bu nedenle bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Çünkü çevrenizdeki insanların bencil ya da sizi üzen davranışlarına katlanmak zor olacak. Bazı tatsız olaylar da yaşanabilir veya biri ile küslük ayrılık gibi sorunlar yaşanabilir.

Kahve falında içki içen erkek görmek, aynı zamanda hayatınızda olan bir erkeğin sizden yana dert yanması ve size kırgın olması demektir. Özellikle bir kadının falına bu sembol çıkarsa, sizi seven insan sürekli sizi düşünüyor. Eski sevgiliniz de çok pişman olabilir ve size özlem duyabilir. Erkeğin falında bu sembol çıkarsa, babanız ya da bir arkadaşınız ile tartışmak, aranızın bozulması gibi anlamlara gelir.

Kahve Falında İçki İçen Birini Görmek

Duyacağınız bazı haberler sonrasında üzülebilirsiniz. Hatta birilerinin size destek olması, sizi anlamasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle yasak aşk gündemde olabilir. Biri sizi yarı yolda bırakabilir. Kendinizi kullanılmış ya da aldatışmış hissetmeniz sebebiyle kederiniz artacak.

Kahve Falında İçki İçen Kadın Görmek

Sağlığınızı önemsemeli ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalısınız. Yoksa bazı kötü alışkanlıklarınız yüzünden sağlık problemleri baş gösterebilir. Arkadaş ortamınıza da dikkat etmelisiniz. Çünkü sizi yoldan çıkarmak ve kandırmak isteyen bir kadın olabilir.

Kahve tabağında içki içen adamın anlamı, bazı yorumcular tarafından kutlamaya katılmak olarak yorumlanır. Ya da ailede bir erkek maddi ya da manevi olarak zor bir dönem geçiriyor olabilir.

Kahve falında içki içen adam ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status