Kahve Falında Hokkabaz Görmek

Falda hokkabaz görmek, pek de iyi ahlak sahibi olmayan bir insanın hayatınıza girmesi ve sizi dolandırmaya çalışması anlamına gelir. Bu kişi yapacağı maskaralıklar ile herkesi kendini sevdirmeyi başarsa da, gerçek yüzünü tez vakitte anlamanız sizin için çok hayırlı olacak. Özellikle yalan uyduran kişiler ile yapacağınız ahbaplıkların sonu gelmeyecek. Yalanını yakaladığınız bir insana karşı çok büyük bir tepki gösterebilirsiniz.

Kahve falında hokkabaz görmek, fitne fesat sahibi olan ve insanlar ile aranızı bozmaya çalışan insana da işaret eder. Bu kişi size çok yakın biri olabilir. Düzenbaz ve hilekar olduğunu tahmin ettiğiniz insanlar ile aranıza mesafe koymanız sizler için hayırlı olacaktır. Çünkü bu kişiler sizi maddi veya manevi yönden dolandırabilirler. Hatta duygularınız ile oynayıp sizi yarı yolda bırakabilirler. Biri ile yeni ilişkiye başlama sürecinde iseniz, yine bu insanın menfaat ilişkisi kurup kurmadığını irdelemeniz önemli olacak. Bu insan sizi sevdiği için değil, kendi menfaatleri için sizinle birlikte olmak isteyebilir. Falda hokkabaz çıkması, dediğimiz gibi hayırlı bir sembol değildir.

Kahve tabağında hokkabazın anlamı, hane içerisinde batıl işlerle uğraşan, hile yapan bir akrabayı simgeler. Bu insan size ya da ailenize kötü şeyler yapabilir. Kötü niyetli akrabalarınızdan şu günlerde başınız ağrıyabilir.

Kahve falında hokkabaz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status