Kahve Falında Hayalet Görmek

Falda hayalet görmek, bir süredir size karşı dolduruşa gelen birinin yakında size patlaması ve aranızda büyük bir kavga çıkması şeklinde yorumlanır. Çevrenizden biri sizi bu kişiye her an şikayet ediyor olabilir. Suçsuz yere suçlanarak adeta neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Size karşı öfkesini biriktiren bu kişinin sözleri sizi çok kırabilir. Kendinizi korumak için siz de söyleyeceğiniz sözler ile onu kırabilirsiniz. Aranızdaki güven bağı derinden sarsılacak ve düşmanlarınız emellerine ulaşacaklar. Sizi birbirinize düşürmek isteyen kişilerin bu amaçlarına ulaşmaları yüzünden moraliniz bir süre bozulabilir. Bu laf taşıyan kişilere karşı da sitemkar olabilirsiniz. Her ne kadar kendileri bunu inkar etse siz kimin arada laf taşıyarak size karşı herkesi doldurduğunu biliyor olabilirsiniz. Tahmin ettiğiniz kişiler bu suçlarını itiraf etmeyebilirler.

Kahve falında hayalet görmek, bazı fal yorumcuları tarafından da evli olan kişilerin arasını açmak isteyen insanlara yorumlanır. Sizin karı koca ilişkinizi kıskanan ve birbirinize düşürmek isteyen birileri olabilir. Bu kişiler aileden de olabilir. Fesat kişiler evinize girerek size kötülükleri dokunabilir. Ya da anne ve babanıza size şikayet eden birileri olabilir. Sevdiğiniz insanların bu kötü niyetli kişilerin sözüne inanarak sizi suçlaması sizi çok kırabilir. En çok da buna üzülebilirsiniz.

Kahve Falında Sevimli Hayalet Görmek

Bu sembol hiç tahmin etmediğiniz bir insanın size yapacağı sürpriz ya da bir yardımı ile çok mutlu olacağınıza ve bir o kadar da şaşıracağınıza yorumlanır. Uzak bir yakınınız da bir işe girmeniz ya da başka bir konuda size yardım eli uzatabilir.

Kahve Falında Uçan Hayalet Görmek

Sürekli etrafınızda pervana olan birinin aslında size zararı dokunacağına yorumlanır. Bu kişi iyi niyetli gibi görünse de bazı hareketleri canınızı sıkabilir ve mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle size baskı yapmaya çalışan ve meraklı kişilerde uzak durmak isteyebilirsiniz. Bazı insanların size bir anda samimi davranması enteresan gelebilir ve anlam veremeyebilirsiniz.

Kahve Falında Hayaletler Görmek

Etrafınızda birden fazla rakip ya da düşman olduğuna yorumlanır. Ancak bunlar gerçek yüzlerini sizlerden gizliyor olabilirler. Siz farkında olmadan bazı zararları dokunabilir. Hatta sırf kıskançlık yüzünden de dost bildiğiniz kişilerin zararını görebilirsiniz.

Kahve tabağında hayaletin anlamı, hane içerisinde hakkınızda dolaşan söylentilere kulak asmamanız yönünde uyarır. Sizi bilen kişiler zaten bu dedikodulara inanmayacaklardır. Bu lafları çıkaran kişileri tahmin etmek zor olabilir.

Kahve falında hayalet ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status