Kahve Falında Haşere Görmek

Falda haşere görmek, çok kötü niyetli insanların biri ile aranızı bozmak istediğine yorumlanır. Bu kişiler evinize girip çıkıyor olabilirler. Evliyseniz, eşiniz ile aranızı bozmak isteyebilirler ya da bekarsanız aile fertlerine karşı sizi kötüleyebilirler. İçten hesaplı, kötü niyetli insanlar ile aranıza mesafe koymanızda fayda olacak. Yoksa bu kişiler hem size, hem de sizin aile yaşamınıza zarar verecekler. Aile içi huzurunuzu kaçıracaklar.

Kahve falında haşere görmek, arkadaşlarınız arasında dost ve düşmanı ayırmanız yönünde de bir uyarıdır. İş arkadaşlarınızdan biri de size karşı hainlik peşinde olabilir. Bu kişilerin kötü emellerine ulaşmamaları için onların her söylediğine inanarak hareket etmemeye çalışın. Yoksa sevdiğiniz insanlar ile yok yere aranız bozulabilir. Etrafınızdan duyduğunuz şeyleri doğrulamadan kimseyle tartışmamaya özen gösterin.

Kahve fincanında haşere çıkması, bazen de büyük aksilikler yaşamak olarak yorumlanır. Özellikle iş hayatınızda çok büyük sorunlar ile yüz yüze kalabilirsiniz veya işinizden çıkarılabilirsiniz. Kariyerinizde meydana gelecek kötü gelişmeler hayatınızın her yönünü etkileyecek. Çalıştığınız yerde sizden mevki olarak daha yüksek olan insanlarla iyi geçinmeye gayret edin ve bir anda öfkelenmeyin. Ani öfke patlaması beraberinde sizi büyük hüsrana uğratabilir.

Kahve tabağında haşere anlamı, hane içerisinde yıllar önce meydana gelen bir kötü olayın yeniden gündeme gelmesi ve eski defterlerin yeniden açılması demektir. Geçmişten bugüne hala size veya ailenize kin besleyen birileri olabilir. Bu nedenle hane içerisinde içinden çıkılmaz büyük anlaşmazlıklar olması an meselesidir.

Kahve falında haşere ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status