Kahve Falında Harita Görmek

Falda harita görmek, yakın zamanda bir sebep ile seyahat etmek, bir yerden başka bir yere giderek bir süre konaklamak anlamına gelir. Falına bakılan kişi iş seyahati ya da başka sebepler ile yakın zamanda yolculuğa çıkabilir. Yeni yerler görebilir, yeni diyarlar keşfedebilirsiniz. Veya uzun süredir ertelediğiniz bir tatil varsa, bunun için fırsatınız olabilir. Yabancı ülke seyahati de söz konusu olabilir. Özellikle görmek istediğiniz bir ülke varsa, oraya gitmek için elinize geçen fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Başka bir şehre taşınmak isteyen kişilerin de işlerinin yolunda gideceğini müjdeler. Falda harita çıkması, aynı zamanda çok fazla seyahat etmek,  yolculukların ard arda olması olarak da yorumlanır.

Kahve falında harita görmek, fincandaki konumu ve yanındaki sembollere göre farklı anlamlara gelir. Eğer harita sembolünün yanında uzun yol varsa yurt dışı seyahatine çıkmak demektir. Eğer fincanda harita şeklinin yanında insan varsa, uzak yerden evinize gelecek misafire yorumlanır. Harita yanında kısa yol olması ise kısa seyahatler yapmak demektir.

Kahve Falında Türkiye Haritası Görmek

Bu sembol eğer devlet dairesinde çalışıyorsanız ve memursanız, yakın zamanda başka bir şehre tayin çıkması veya iş değişikliği yapmak olarak yorumlanır. Hatta özel sektörde çalışan ya da kendi işini yapan kişiler de başka bir ilde işlerine devam edebilirler. Bekar olanlar evlenerek yaşadıkları yerden uzaklaşabilir, eşlerinin yaşadığı şehirde ikamet etmeye, yuvalarını başka bir şehirde kurma imkanına sahip olabilirler.

Kahve Falında Kıbrıs Haritası Görmek

Bu sembol Kıbrıs’a gitmek isteyen kişiler için yakında isteklerinin gerçekleşmesi anlamına gelir. Ya da uzak bir yerden sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Kıbrıs’ta yaşayan birinden de haber gelebilir ya da misafir olarak bir süreliğine sizde kalabilir.

Kahve Falında Dünya Haritası Görmek

Yurt dışına çıkmak isteyenler için çok hayırlı bir semboldür. Yıllardır yurt dışına gitmek ve yaşamak hayalini kuruyorsanız, bunun için önünüze bir fırsat çıkabilir. Ancak bu fırsatı değerlendirmek size kalacak. Çünkü avantajları olduğu kadar dezavantajları da olabilir.

Kahve tabağında haritanın anlamı, hane içerisinde gurbet özlemi çekilmesi, falına bakılan kişi ya da hane içerisinden başkasının yurtdışına çıkması veya başka bir şehre taşınması olarak yorumlanır. Sevdiklerinizden uzun bir süre ayrı kalmanız da gerekebilir.

Kahve falında harita ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status