Kahve Falında Güvercin Görmek

Falda güvercin görmek, dost çevrenizin size sadık ve güvenilir kişilerden oluştuğuna ve onlardan çok sevineceğiniz haberler alacağınıza yorumlanır. Güvenilir dostlarınız size bazı konularda destek olabilirler. Yeni fırsat kapıları aralamanızda öncülük yapabilirler. Hatta onların kol kanat germesi ile bir şeyler başarmanız da söz konusu olabilir. Eğer iş arıyorsanız, bir arkadaşınız işe girmenizde aracılık yapabilir. Ya da bekar olanlar için de bir dostunuz hayırlı bir talip için aracılık yaparak sizi tanıştırabilir. Şu günlerde sevdiklerinize vefa borcunuz artabilir ve sizin hayatınız üzerinde çok büyük iyilikleri söz konusu olabilir.

Kahve falında güvercin görmek, aynı zamanda temiz haber almak ve sonrasında çok sevinmek demektir. Bu gelecek haber ile birlikte hem siz hem de aileniz mutluluktan havalara uçabilir. Özellikle bir sınav sonucu ya da iş başvuru bekleyenler için bir hayli hayırlı bir semboldür. Gelecek haberler beklentilerinizin üzerinde olabilir. Hem iş hem de aşk hayatında kazanacaksınız, talihiniz dönecek.

Kahve Falında Güvercin Kafası Görmek

Çok büyük mutluluklara erişmek ve aşk hayatında sürprizlerle karşılaşmak demektir. Kahve falında güvercin başı görmek, aynı zamanda dargın olduğunuz biri varsa ondan gelecek barış mesajını da simgeler. Konuşmadığınız kişiler sizinle barışmak için zeytin dalı uzatabilirler. Dargınlıklar tez zamanda sona erebilir ve yeniden küs olduğunuz kişilerle görüşmek sizi çok mutlu edebilir.

Kahve Falında Güvercin Kanadı Görmek

Sevinç yaşamak, sürprizlerle karşılaşmak demektir. Çevrenizde size sürpriz bir hazırlık yapılıyor olabilir. Bekar olan kızlar için bu sembol evlilik teklifi almak demektir. Özellikle güvercin kanadı yanında alyans görünümünde halka varsa, evlilik çok yakın demektir. Çok hayırlı kısmetleriniz olabilir. İyi kalpli biri ile dünya evine girebilirsiniz.

Kahve Falında Güvercin Yavrusu Görmek

Evli olan kişiler için çocuklarından yana çok şanslı olmaları ve onlarla gurur duymaları, hayırlı evlat yetiştirmek demektir. Eğer bekarsanız, anne ve babanız sizinle gurur duyuyor demektir. Başarılarınız sevdikleriniz tarafından takdir görüyor. Bunu belli etmeseler de başkalarına sizi hep övüyorlar.

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Güvercin Görmek

Büyük zenginliklere erişmek, maddi yönden karlı işler yapmak, helal para kazanmak demektir. İş değişikliği yaparak da gelirinizi artırabilirsiniz. Özellikle yakın zamanda gelecek fırsatları tepmez, iyi değerlendirirseniz, sizden şanslısı olmayacak.

Kahve Falında Güvercin Yuvası Görmek

Huzur  dolu ve bolluk bereketin daimi olduğu bir evlilik gerçekleştirmek, evlilik hayatında mutluluğa erişmek demektir. Eşinizle bir olarak, orta noktada uzlaştığınız konularda istekleriniz gerçekleşecek. Çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Kahve Falında Çok Güzel Güvercin Görmek

Bekar olanlar için hem kalbi hem de yüzü güzel bir insanla ilişkiye başlamak, evlilik yolunda ilerlemek demektir. İyi huylu bir eşiniz olacak ve herkes size gıpta edecek. Çok güzel ve bir o kadar da temiz kalpli olması, herkesin gönlünü kazanmasını sağlayacaktır. Aileniz de eşinizi çok sevecek. Evliyseniz, çok hayırlı evlatlara sahip olacağınız simgeler.

Kahve Falında Beyaz Güvercin Görmek

Sağlık sorunu olanların sıhhatlerine erişmesi, davası olanların güzel haberler alması demektir. Borçlu ve dertli olan kişiler de alacakları havadisler ile birlikte çok sevinebilirler. Şu günlerde şans sizden yana olacak ve işleriniz rast gidecek. Haneye gelin de gelebilir. Kahve falında elinde beyaz güvercin görmek, küs olanların barışması demektir. Dargınlıklar yakında sona eriyor.

Kahve Falında Güvercin ve Kalp Görmek

Sadık bir sevgiliye ve eşe yorumlanır. Aşk hayatınızda ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacak ve elinizdekinin kıymetini bileceksiniz. Bekar olanlar sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir. Evlenmek isteyenlere ise haneden biri talip bularak tanıştırabilir.

Kahve tabağında güvercinin anlamı, hane içerisinde müjdeli haberlerin dolaşması demektir. Bu haberler sizi ilgilendiriyor olacak. Evlilik, çocuk ya da başarılarınızla ilgili haberler dilden dile dolaşabilir. Hanede küs olduğunuz akrabalarınız varsa, bazı olaylar onlarla barışmanıza vesile olacaktır.

Kahve falında güvercin ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status