Kahve Falında Güneş Tutulması Görmek

Falda güneş tutulması görmek, bir süredir size yalan söyleyen ve bu yalanları ile sizi kandıran insanın foyasının ortaya çıkması anlamına gelir. Sizin çok da iyi niyetli davrandığınız bir insanın gerçek yüzünü göreceksiniz ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Öyle ki bu durum sizi şaşkına çevirecek. Hatta hayatınıza yeni giren bir insan da bazı oyunlar ile sizi kandırmaya çalışabilir. Bu tarz hilekar insanlara karşı temkinli olup oyunlarına düşmemeye çalışın. Özellikle yakın çevreniz durumun farkına varıp sizi uyarırsa mutlaka önlemenizi alın.

Kahve falında güneş tutulması görmek, aynı zamanda kimin gerçek dost olup olmadığını anlayacağınızı da simgeler. Zor bir dönem atlatıyorsanız, sizden uzaklaşan ve yardım eli uzatmayan, tam tersi düştüğünüz durum hoşuna giden insanlar olabilir. Sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen insanların arkadaş çevrenizden olması sizi üzecek. Falda güneş tutulması çıkması, bazı durumları alttan almak şeklinde de yorumlanır. Bazı kahve falı yorumcuları bu sembolü kırılan kalplerin onarılması ve gerçek dostlukların değerinin bilinmesi şeklinde yorumlar. Kırgın olduğunuz bir insan ile aranızdaki sorunu görmezden gelip tekrar görüşmeye başlamanız da olasıdır.

Kahve tabağında güneş tutulmasının anlamı, hane içerisinde dargın olduğunuz kişiler ile barışmanız ve onlar ile yeniden görüşmeye başlamanız demektir. Eğer biri size gönül koymuşsa, ona karşı daha yapıcı olabilirsiniz. Size darılan insanlar varsa hatalarınızı telafi etmek, ilişkinizi düzeltmek isteyeceksiniz.

Kahve falında güneş tutulması ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status