Güneş Tutulması: 14 Aralık 2020 Özeti

14 Aralık 2020 Güneş Tutulması

14 Aralık güneş tutulması Merkür ile kavuşuyor. Dolayısıyla güneş tutulması astrolojisinin ana temaları düşünme ve iletişimdir. Güneş tutulması ve Merkür üçgen Mars pozitif, dengeli enerji yaratır. Plan yapma, yeni hedefler belirleme, cesaret ve güvenle hareket etme arzusu ve inisiyatifini verir.

Yeni ay Aralık 2020 ve Merkür Meydanı Neptün, kafa karışıklığı, aldatma ve enfeksiyona yatkınlık potansiyeli getiriyor. Ancak Mars’ın olumlu yönleri daha güçlü. Bu, hızlı düşünme ve netliğin kafa karışıklığı ve aldatmacanın üstesinden gelebileceği anlamına gelir. Kararsız ve tereddütlü olmak yerine doğrudan ve iddialı olabilirsiniz.

Sabit yıldızlar, ahlaksızlık, talihsizlik ve salgın enfeksiyon potansiyeli getirir. Ama aynı zamanda kendinizi korumak için dikkatli, düşünceli, hızlı düşünme ve içgörü sağlarlar.

Koronavirüs salgını çok uzun sürdü, ancak enfeksiyondan kaçınmak için tetikte olmalısınız. Sebep olduğu ekonomik kayıplar, dünyada kandırmaya, aldatmaya ve çalmaya çalışan daha çok çaresiz insan olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden, aldatma ve sahtekarlığa karşı korunmak için keskin bir zekaya ve iddialı sözlere de ihtiyacınız var.

30 Kasım ay tutulması ile birleşen 14 Aralık güneş tutulması, 26 Mayıs 2021’deki ay tutulmasına kadar süren bir tutulma evresini oluşturur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status