Kahve Falında Gülle Görmek

Falda gülle görmek, yıllardır herkesten sakladığınız bir sırrınızın yakın zamanda açığa çıkması ve zor durumda kalmanız anlamına gelir. Bu sizin hep gizlediğiniz şeyin insanlar tarafından öğrenilmesi ile birlikte zor durumda kalabilirsiniz. Bazı kişilere karşı mahcup olabilir ve hatta toplum önünde küçük düşebilirsiniz. Zamanında yaptığınız yanlışlar şimdi sizi büyük zarar uğratabilir. Sosyal hayatınızda zor günler geçirebilirsiniz. İnsanlar sizi bazı konularda yargılayabilirler, eleştiriler yüzünden yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında gülle görmek, bazı yorumcular tarafından güçlü yanınızın ortaya çıkması ve zorluklar ile mücadele edecek cesareti sonunda hissedeceğinize yorumlanır. Korkak davranmak yerine korkularınızın üzerine gidebilir, hakkınızı arayabilirsiniz. Size aile olan şeyler için büyük mücadele edebilirsiniz. Özellikle sizinle uğraşan ve sırlarınızı ifşa eden kişiler ile yüzleşme cesaretiniz olabilir.

Kahve Falında Top Güllesi Görmek

Bu sembol falına bakılan kişinin üzerine çok fazla sorumluluk yükleneceğine yorumlanır. Maddi ya da manevi sorumluluklarınızın artması ile kendinize vakit ayırmakta zorlanacaksınız. Bazı işlerinizi de aksatmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve tabağında güllenin anlamı, hane içerisinde herkesin şok olacağı bir haberin dolaşması demektir. Bu haber sizinle alakalı olabilir. Hanede hakkınızda kötü laflar ediliyor olabilir. Bazı hatalarınızın ifşa olması da haneden yankı uyandırabilir.

Kahve falında gülle ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status